138. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka umožní mít doma vlastní bankomat


02. 04. 2018  00:30     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 139. místo získala studentka Tereza Hylasová z SOŠ logistická Dalovice. ČTĚTE DÁLE!

138. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka umožní mít doma vlastní bankomat
Tereza Hylasová je studentkou Střední odborná školy logistické a středního odborného učiliště Dalovice. Tato škola vyslala z Karlovarského kraje do soutěže největší počet studentů se zajímavými pracemi, za což jí děkujeme. Hlavním produktem, který by Terezka u své ideální banky nejvíce ocenila je osobní bankomat, který by měl každý klient k dispozici přímo u sebe doma. Jedná se o unikátní nápad, se kterým přišla Terezka jako první. Otázkou je jenom jak by si realizaci takového nápadu představovala.

CELOU SOUTĚŽNÍ PRÁCI TEREZY HYLASOVÉ NALEZNETE ZDE:

"Byla jednou jedna banka, kterou všichni milovali. Ta banka byla ve všem nejlepší, byla vlídná ke svým zákazníkům, chovala se k nim vstřícně a všem se snažila pomoc. Neměla žádné úroky ani poplatky za vedení účtu, a to se líbilo i tomu nejméně bohatému člověku. Měla možnost vybírání i z cizích bankomatů zdarma, dala všem svým klientům dokonce osobní bankomat, který každý měl přímo ve svém domě, a tak nemusel putovat dlouhou cestu k vybrání svých těžce vydělaných peněz. Když přišel nový zákazník do banky a chtěl si tam uložit své bohatství a rovnou u ní zůstat, banka mi založila účet zcela zdarma a ještě mu k tomu dala malý dáreček na uvítanou. Dokonce mu každý rok jeho poklady štědře zúročila a tak bylo jeho uložené jmění vždy cennější. A od té doby měli všichni lidé tuto banku moc rádi, protože se o ně hezky starala a vždy je štědře odměnila."

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!138. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka umožní mít doma vlastní bankomat

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11785077128

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,9450
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5660
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6995
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0640
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5425
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2650
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více