103. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka bude fungovat pouze s virtuálními penězi


23. 10. 2017  00:57     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 98. místo získala student Filip Waschek z Třinecké OA. ČTĚTE DÁLE!

103. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka bude fungovat pouze s virtuálními penězi
Filip Waschek je studentem Třinecké obchodní akademie. Tato škola se účastní soutěže velmi energicky a velmi dobře se s ní spolupracuje. Jako jediná také zasílala práce svých studentů průběžně a ne až před koncem stanovených termínů. Třinecké obchodní akademii za účast v soutěži vřele děkujeme. Filip zvolil pro svou práci formu prezentace. Práce se mu přitom velmi povedla. Filip tak ve své práci zachytil všechny své priority a podmínky pro ideální banku budoucnosti.

PRÁCI FILIPA WASCHEKA SI MŮŽETE PROHLÉDNOU ZDE!

Banka budoucnosti Filip Waschek Třinecká OA

Waschek

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!103. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka bude fungovat pouze s virtuálními penězi

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2103300788

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 70 000

70000


ČÍSLO TÝDNE - 70 000 právě tolik živnostníků se přihlásilo do poloviny ledna k platbě paušální daně, která činí 5469 korun. Je to méně než původně odhadovalo ministerstvo financí, ale naopak více než se mohlo ještě na začátku roku zdát, po schválení daňového balíčku. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více