78. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka podporuje zajímavé podnikatelské projekty i nadané mladé lidi


19. 06. 2017  00:23     Redakce     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 82. místo získala studentka Kateřina Ečerová z SPŠ ST Panská Praha. ČTĚTE DÁLE!

78. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka podporuje zajímavé podnikatelské projekty i nadané mladé lidi
Kateřina Ečerová je studentkou Střední průmyslové školy spojovací techniky v Panské ulici, v Praze. Tato škola už vysílá své studenty do boje druhým rokem a je velmi aktivní a vstřícná. Díky této škole se již mohlo soutěže zúčastnit desítky studentů této školy a to i velmi úspěšně. Tentokrát zvolala studentka Kateřina pro svou práci formu obrázku v podobě velmi stručného komixu. V představě Kateřiny podporuje skutečná ideální banka nadějné projekty i mladé talenty. Díky podpoře těchto skupin lidí se banka stává pro tyto výjimečné a pracovité lidi velmi atraktivní. Ideální banka tak neplní jen samotné úkoly banky, ale také se angažuje společensky v rozvoji svého okolí i mladých a nadějných talentů.

Ečerová Kateřina.JPG

 

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!78. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka podporuje zajímavé podnikatelské projekty i nadané mladé lidi

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

5993351590

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,2220
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4660
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,8040
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,1905
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7310
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2550
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3783
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více