79. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka není o čekání


21. 06. 2017  00:26     Redakce     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 83. místo získal student Tomáš Hrdinka z SZŠ a VOŠ 5. května. ČTĚTE DÁLE!

79. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka není o čekání
Tomáš Hrdinka z SZŠ a VOŠ 5. května Praha, získal 83. místo se svou textovou prací. Z našeho redakčního hodnocení je práce poměrně kvalitní a mohla získat i výrazně lepší umístění. Nicméně Tomáš se může účastnit dalších ročníků soutěže a své hodnocení v žebříčku prací výrazným způsobem vylepšit.

Seznamte se s prací Tomáše Hrdinky, kterou si můžete i sami ocenit:

"Neustálé čekání

Sám jsem už zakládal několik účtů a musím říct, že zdaleka nejvíce nepříjemné bylo čekání. Způsobů jak zpříjemnit čekání je hned několik. Můžou se nakoupit pohodlná křesla nebo nový interiér, ale zdaleka nejjednodušší způsob je podle mě volné wi-fi připojení. Pak by mi bylo jedno, jestli čekám 10 nebo 20 minut.

Reklama

Říká se, že nejlepší produkt si udělá reklamu sám, ale v dnešní době, kdy je trh přesycen, se bez reklamy firma neobejde. Rozhodující je tedy forma reklamy a její prezentace. Doby, kdy stačilo představit v reklamně nový a nejlepší produkt, jsou už dávno pryč. Reklamy spíše působí vlezle a nepříjemně. Naopak velice dobře působí reklamy, se kterými si dá člověk větší práci a snaží se je udělat zábavnějšími nebo výjimečnými. Jako vzor by mohla sloužit reklama na kofolu, T-Mobile s Chuckem Norrisem nebo reklama na Nike před mistrostvím světa ve fotbale. Ačkoliv nebyla nikde vnucována, dosáhla na youtube vysoké sledovanosti a dostala se tak do podvědomí mnoha a mnoha lidí po celém světě.

Přístup ke klientům

Banka je v dnešní době chápána jako korporativní zdroj na získávání peněz. Na tom by se mělo zapracovat. Každý klient už čeká za každým rohem podvod a je velice nedůvěřivý. To by se dalo podle mého změnit při tvorbě smlouvy, která by měla být co nejvíce jasná a srozumitelná (bez cizích slov, citování z paragrafů a odkazů na stránky, kde člověk najde velké množství nesrozumitelného textu).

Při hledání banky se zaměřují lidé nečastěji na úroky. Osobně nevím, jak funguje systém investování peněz a následné určení úroků, ale banky by se mohly v mnohém inspirovat u supermarketů. Vhodné by bylo tvořit věrnostní karty, ze které by následně plynuly výhody ve formě lepšího úroku nebo různých jiných benefitů. Lidé by tak neměli důvod odcházet k jiným bankám. To se může velice snadno stát každé bance. V dnešní době je velice jednoduché vzít všechny své peníze a přesunout je do jiné banky, kde mají daleko lepší výhody. Naopak banka samotná by měla výhodu velkého množství stálých a spokojených klientů."

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!79. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka není o čekání

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

6438599844

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

500


ČÍSLO TÝDNE - 500 právě tolik miliard korun bude činit schodek státního rozpočtu v roce 2021. Navýšení schodku navrhla vláda a schválila poslanecká sněmovna. Jedná se o nejvyšší schodek v historii České republiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,1670
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,7320
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7720
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2515
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7570
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3674
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více