85. DÍL - Ideální banka 21. století:
Ideální banka je bankovní superman chránící klienty


24. 07. 2017  00:05     Redakce     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 89. místo získala studentka Monika Hromková z SPoSŠ Česká Lípa. ČTĚTE DÁLE!

85. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankovní superman chránící klienty
Monika Hromková je studentkou soukromé podnikatelské střední školy v České Lípě. Tato škola své studenty přihlašuje do naší soutěže Ideální banka 21. století již druhým rokem. Škole za tuto aktivitu a ochotu velmi děkujeme. Monika přišla s kombinací jakoby reklamních obrázků ideální banky, kde vystupují siluety spokojené rodiny a silueta postavy banky, jako supermana. To vše doprovázeno vysvětlujícím textem.

Bankovní produkty by měly odpovídat potřebám klienta a jeho možnostem. Banka by měla chránit klienta a pomoci mu vyvarovat se dluhové pasti. Klient by měl být upozorněn na nevhodnou volbu produktů. Banka by měla svým klientům radit, tedy měla by poskytovat poradenskou činnost. Banka by neměla klienta tlačit do nepotřebných produktů, ale nabízet mu produkty na míru, které mu pomůžou v běžném životě. Ideální banka se neustále snaží poznat svého klienta a nabízí mu zajímavé produkty. Ideální banka myslí na své klienty a jejím posláním je pomáhat.

Hromková

 

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!85. DÍL - Ideální banka 21. století: Ideální banka je bankovní superman chránící klienty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

6103992581

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,1790
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6780
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7915
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2380
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,8175
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2200
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3698
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více