AKCENTA jako první družstevní záložna nabízí vklady v eurech


14. 07. 2011  14:25     Jan Vlček     komentáře (1)

Družstevní záložny nabízejí svým klientům především kvalitní spořící a flexibilní úvěrové produkty, které se snaží neustále vylepšovat. S nejnovější nabídkou přišla záložna AKCENTA, která jako první nabízí možnost termínovaných vkladů a spořicích účtů také v eurech.

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, dnes oznámila rozšíření služeb pro své klienty. Ti mají nově možnost výhodně si uložit nejenom české koruny, ale také eura. Termínované vklady a spořicí účty vedené v evropské měně jsou poskytovány na dobu od třech měsíců po pět let. Mezi družstevními záložnami je AKCENTA první, která tuto službu nabízí.   „I nadále pokračujeme v politice nulových poplatků, proto zřízení a vedení účtu a také vyplacení jistiny je zdarma. Stejně jako u korunových spořicích produktů, tak i v případě těch nových, eurových nabízíme klientům vysoké zúročení vkladů, které může dosáhnout až 5,5 % díky probíhající bonusové akci. V jejím rámci mohou klienti získat jak u vkladů v korunách tak eurech 1% úrokový bonus na první rok vkladu,“ uvedl Stanislav Rokos, obchodní ředitel společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo a dodal: „naší konkurenční výhodou je i skutečnost, že stejně výhodné podmínky nabízíme jak fyzickým osobám, tak také právnickým osobám a podnikatelům. To, že tento produkt nabízíme mezi záložnami jako první, je už jen třešnička na dortu.“     Eurové spořicí produkty družstevní záložny AKCENTA jsou k dispozici klientům již nyní. Úroky jsou připisovány měsíčně a výhodně spořit mohou jak fyzické osoby, tak právnické osoby a podnikatelé. Více o těchto produktech lze nalézt na stránkách http://finance.akcenta.eu


AKCENTA jako první družstevní záložna nabízí vklady v eurech

Nepravdivá informace.
Reaguji na nepravdivou informaci o tom, že AKCENTA jako první družstevní záložna nabízí vklady v eur...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11838295342

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více