Anketa o nejpropracovanější bankovní internetové stránky (20.9.2006)


01. 01. 2005  01:00     Patrik Nacher     komentáře (0)

Portál www.bankovnipoplatky.com vyhlašuje ve spolupráci s finančním serverem Měšec.cz anketu o „nejpropracovanější bankovní internetové stránky“.

Anketa o nejpropracovanější bankovní internetové stránky

20. 9. 2006

 

 

Portál www.bankovnipoplatky.com vyhlašuje ve spolupráci s finančním serverem Měšec.cz anketu o „nejpropracovanější bankovní internetové stránky“.

Čím dál tím více lidí pracuje s internetem, stále větší množství klientů využívá služeb internetbanking. Internet se pro banky stává stále důležitějším komunikačním nástrojem. Dnes už všechny banky mají profesionální webové stránky. Některé jsou přehledné a informativní, ale málo akční a nezajímavé. Jiné zase překypují zajímavými grafickými prvky, ale podstatné informace nejsou k nalezení. Zajímá nás proto Váš názor, co si myslíte o internetových stránkách našich bank a kterou z nich považujete za tu nejlepší.

Hlasovat bude možné pro všechny retailové banky a stavební spořitelny a mezi nominovanými je též jedna družstevní záložna nabízející standardní bankovní služby. Každý může hlasovat pouze jednou. Hlasování bude probíhat jeden měsíc, tedy od 20. září do 20. října 2006.

 Anketa o nejpropracovanější bankovní internetové stránky (20.9.2006)

Diskutovat (0)


Vstřícná banka

Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor