Ankety

Společenská odpovědnost bank. Realita nebo mýtus?

15. 03. 2015  00:14  |   Bankovnictví se dostalo díky své zásadní roli v trvající finanční krizi pod nemalý společenský tlak a svou pošramocenou pověst se snaží napravovat mimo jiné společensky odpovědným chováním. Jak jsou na tom naše milé banky, jakožto jedny z nejvlivnějších firem zasahujících do našich životů? Prý jsou banky nezodpovědné a šejdíři, zloději a výběrčí (ne)smyslných poplatků. Důkazy absence odpovědnosti nebo absence důkazů odpovědného chování?  více »

Vyhodnocení anketní otázky – se speciálním zdaněním bank souhlasí jen 39 % čtenářů BP.com

25. 07. 2011  12:54  |   V průběhu července mohli čtenáři serveru www.bankovnipoplatky.com hlasovat v anketní otázce, která se zaobírala hojně diskutovanou bankovní daní. Výsledky hlasování nás pozitivně překvapily – čtenáři se nenechali strhnout „honem na čarodějnice“, jenž někteří politici spolu s médii rozpoutali, a nové zdanění bank odmítli! více »

Výsledky ankety: Čtenáři našeho serveru souhlasí s názorem Warrena Buffetta na bankovní poplatky

09. 03. 2011  01:13  |   Warren Buffett v exkluzivním interview pro náš server prohlásil, že tam, kde klienti nedokážou vlastní silou prolomit poplatkové triky bank, by měl zasáhnout stát a spotřebitele ochránit. Zajímalo nás, co si o tomto silném prohlášení myslí naši čtenáři. více »

Ročník 2005 - Anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek

09. 12. 2006  02:23  |   Anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek více »
1

Sekce obsahuje celkem 7 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti