Aplikace ČSOB a Era smartbanking získává další prestižní ocenění


05. 04. 2013  15:53     tz     komentáře (0)

Po prvenství v anketě Mobilní aplikace roku 2012 vítězí ČSOB a Era smartbanking také v soutěži Microsoft Awards 2013, konkrétně v kategorii Moderní aplikace pro Windows 8 a Windows Phone 8. Smartbanking od ČSOB a Ery je vůbec první bankovní aplikace na českém trhu dostupná pro operační systém Windows 8 a Windows RT.

Aplikace ČSOB a Era smartbanking získává další prestižní ocenění
„Každé takové ocenění je pro nás velkým závazkem a zároveň motivací do další práce. Tento moderní způsob ovládání účtů používá čím dál tím více lidí, a proto v ČSOB neustále sledujeme moderní trendy, abychom co nejvíce vyhověli přáním a požadavkům našich klientů. Myslím si, že tímto vítězstvím potvrzujeme dlouhodobě vysokou úroveň kvality nejen ČSOB a Era smartbankingu, ale také inovativnost a modernost našich služeb jako celku,“ říká Jan Vimr, výkonný manažer Vývoje finančních služeb ČSOB a Ery.

Aplikace ČSOB a Era smartbanking je vůbec první bankovní aplikace na českém trhu vytvořená i speciálně pro operační systém Windows 8. Komfortní používání nejoblíbenějších funkcí je nyní dostupné všem majitelům tabletů i počítačů s nejnovějším operačním systémem od Microsoftu. S novou aplikací je kontrola účtů nebo zadání platby nesmírně rychlé a pohodlné, a to při zachování maximální úrovně zabezpečení.

Díky smartbankingu od ČSOB a Ery má klient neustálý a nejpřehlednější přístup na svůj účet. Může jednoduše zadávat platby, splátku kreditní karty, dobít kredit mobilního telefonu, nebo například sjednat cestovní pojištění. Vyplnění příkazu k úhradě z došlých faktur je nyní možné pouhým načtením QR kódu. Najít nejbližší bankomat či pobočku je dnes už samozřejmostí. Zřízení a vedení služby je zdarma.


Za prvních 15 měsíců provozu si aplikaci stáhlo přes 126 tisíc uživatelů, přičemž počet aktivních uživatelů je necelých 62 tisíc. Klienti od začátku roku 2013 provedli transakce v objemu za více než 1,3 miliard korun. Lidé na aplikaci nejvíce oceňují její jednoduchost a použitelnost prakticky kdykoli a kdekoli. Díky tomu je ideální pro aktivní lidi, kteří potřebují mít své finance neustále pod dohledem.

Aplikace je dostupná pro systémy iOS (iPhone, iPad), Android a od poloviny loňského roku také pro Windows Phone a nově také pro zařízení se systémem Windows 8. Unikátní je optimalizace pro komfortní ovládání na dotykových obrazovkách tabletů a počítačů.

Aplikace je zdarma ke stažení v  obchodě s aplikacemi v daném zařízení. Přihlašování a používání aplikace je ještě jednodušší než u internetového bankovnictví. K aktivaci stačí zadání identifikačního čísla, PINu a SMS kódu. Není tedy potřeba osobně kontaktovat banku ani přepisovat identifikační číslo telefonu – vše klient zvládne během pár minut. K dalšímu přihlášení stačí samotný PIN, což je velice rychlé, pohodlné a přesto zcela bezpečné. Bezpečnost služby totiž zajišťuje bezpečnostní klíč zabudovaný přímo v aplikaci a využívající jedinečných údajů každého zařízení – chytrého telefonu či tabletu.


Více informací a odkazy na stažení aplikace:
ČSOB http://www.csob.cz/smartbanking
Era http://www.erasmartbanking.cz/Aplikace ČSOB a Era smartbanking získává další prestižní ocenění

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24258741280

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,8280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,3655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1495
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9902
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více