AXA INVESTUJE DO DIGITALIZACE A INOVACÍ – OTEVÍRÁ LABORATOŘ V SILICON VALLEY


14. 11. 2013  14:08     tz     komentáře (0)

Světová finanční skupina AXA otevřela jako první celosvětová pojišťovací společnost svou vlastní laboratoř v Silicon Valley. Cílem tohoto projektu je v souladu s posledními trendy posílit digitální komunikaci v rámci skupiny a spustit inovativní pilotní projekty.

AXA INVESTUJE DO DIGITALIZACE A INOVACÍ – OTEVÍRÁ LABORATOŘ V SILICON VALLEY
„Pojišťovnictví je obor, který se rychle vyvíjí. Díky zkušenostem klientů se naše produkty neustále zdokonalují. Vývoj systému, který nám umožní využít nových technologií k aktivnějšímu předvídání potřeb našich klientů, je pro nás prioritou. Naším cílem je stát se vedoucí pojišťovací společností na poli digitální komunikace šité klientovi na míru,“ říká Véronique Weill, výkonná ředitelka finanční skupiny AXA.

Vedením týmu nové AXA laboratoře byl pověřen Guillaume Cabrère, který se v oblasti digitalizace pohybuje již 17 let. Bohaté profesní zkušenosti načerpal v předních agenturách, kde vytvářel digitální strategie pro své klienty. V minulosti zastával také pozici CEO pro Digital University of DDB Group.

 

Cílem výzkumu AXA laboratoře bude především:

 

  • napojit skupinu AXA na přední společnosti technologického průmyslu, které se potenciálně mohou stát jejími obchodními partnery v oblasti marketingu a distribučních kanálů;
  • zachytit nejnovější trendy, které mohou přinést výhody klientům AXA;
  • podpořit digitální komunikaci napříč skupinou;spustit a otestovat pilotní programy v oblasti digitalizace předtím, než budou uvedeny na trh v ostatních zemích.AXA INVESTUJE DO DIGITALIZACE A INOVACÍ – OTEVÍRÁ LABORATOŘ V SILICON VALLEY

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

38080644176

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4170
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9160
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3075
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0760
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2800
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2650
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9148
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více