AXA myslí ekologicky – podporuje elektronickou komunikaci


28. 03. 2013  12:44     tz     komentáře (0)

Společnost AXA spustila i na českém trhu svůj celosvětový projekt GO GREEN & DIGITAL, který přispívá k ochraně životního prostředí a zároveň podporuje efektivnější komunikaci s klienty. Kromě nahrazení papírové korespondence elektronickou nabízí klientům možnost komunikovat on-line prostřednictvím klientského portálu www.mojeaxa.cz, kde mohou kdykoliv získat přehled o svých smlouvách a financích a u vybraných produktů mají možnost aktivních operací či přesunu finančních prostředků.

AXA myslí ekologicky – podporuje elektronickou komunikaci
„Prioritou společnosti AXA je poskytovat našim klientům moderní a efektivní služby. Věříme, že tuto novou formu rychlé a pohodlné komunikace naši klienti ocení. Program GO GREEN & DIGITAL navíc zapadá do konceptu naší společenské odpovědnosti, jehož nedílnou součástí je právě ochrana životního prostředí,“ říká Eva Šebestová, manažerka PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Projekt GO GREEN & DIGITAL umožňuje v první fázi klientům on-line komunikaci prostřednictvím klientského portálu, kde mají k dispozici detailní přehled o svém produktu, či například zasílání elektronických výpisů. Společnost AXA má ambici tuto formu komunikace s klienty i v budoucnu dále vylepšovat a rozvíjet. 

Projekt GO GREEN & DIGITAL vznikl v rámci strategie společenské odpovědnosti, která je nedílnou součástí filozofie celé skupiny AXA. Dlouhodobé upřednostňování elektronických služeb je nejen projevem ohleduplnosti k životnímu prostředí, ale současně přispívá také ke zvýšení komfortu při komunikaci s klienty.AXA myslí ekologicky – podporuje elektronickou komunikaci

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14121003188

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5720
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1930
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6215
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7915
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3055
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1894
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více