AXA na svých pobočkách zavedla měření spokojenosti


22. 05. 2014  20:41     TZ     komentáře (0)

Pojišťovna AXA zavedla na vybraných pobočkách v Česku a na Slovensku unikátní měření zákaznické spokojenosti „HappyOrNot“. Jednoduchý přístroj umožní zákazníkům vyjádřit svou spokojenost pouhým zmáčknutím jednoho ze čtyř „emočních“ tlačítek a bezprostředně tak ohodnotit kvalitu služby a chování personálu na pobočce. Získaná data v podobě detailních reportů budou pomáhat zlepšovat kvalitu služeb, a tím i spokojenost zákazníků.

AXA na svých pobočkách zavedla měření spokojenosti
„Chceme, aby naši klienti byli se službami na našich pobočkách co nejvíce spokojeni. Spokojenost zákazníků je jednou z našich strategických priorit. Proto jsme hledali jednoduchý, ale spolehlivý nástroj, jak získat zpětnou vazbu od zákazníků přímo na našich pobočkách. Systém HappyOrNot nám umožní sledovat jejich ohlasy na detailní a pravidelné bázi, což nám pomůže neustále náš servis zlepšovat,“ vysvětluje Michael Pupala, ředitel interního prodeje v ČR a SR a člen představenstva finanční skupiny AXA. V rámci služby HappyOrNot jsou na vybraných pobočkách AXA umístěny přístroje v podobě stojanu s displejem, na kterém mohou zákazníci zvolit podle úrovně své spokojenosti usměvavé či zamračené „smajlíky“. Služba tak dává zákazníkům prostor vyjádřit se bezprostředně a bez jakékoliv námahy ke kvalitě služby i chování zaměstnanců. 

Systém HappyOrNot ze získaných dat zpracovává podrobné reporty, které jsou dostupné on-line a které ukazují, jak se v průběhu dne, hodinu po hodině měnila spokojenost návštěvníků poboček AXA. Veškerá data se přenášejí zcela bezdrátově, protože zařízení pracuje v mobilní síti.

HappyOrNot index
Pro vyhodnocení získaných dat využívá systém takzvaný HappyOrNot Index, který uvádí průměrnou výši spokojenosti zákazníků. Index tak může sloužit nejen pro vzájemné porovnávání výsledků, ale také pro nastavování cílů do budoucna.

 Zeptejte se našeho odborníka na vše co se týká financí a bankovnictví. Dotazy pokládejte ZDE!

HappyOrNot_1 (1)AXA na svých pobočkách zavedla měření spokojenosti

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

37978731856

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4170
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9160
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3075
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0760
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2800
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2650
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9148
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více