AXA spustila webový portál pro likvidaci pojistných událostí


19. 12. 2012  18:33     tz     komentáře (0)

AXA pojišťovna ve spolupráci s AXA Assistance spustila pro klienty nový webový portál pro likvidace pojistných událostí. Klienti se do aplikace mohou přihlásit pomocí údajů, které jim jsou zaslány v registrační SMS po nahlášení pojistné události. Systém umožňuje sledovat aktuální stav vyřizování pojistné události, přímou komunikaci s likvidátorem a zasílání dokladů potřebných k likvidaci. Webový portál je pro všechny klienty s neživotním pojištěním, tedy pojištěním vozidla či bydlení, dostupný na webových stránkách www.axa.cz, a to i ve smart phonech.

Na začátku prosince spustila AXA pojišťovna nový klientský webový portál pro řešení pojistných událostí. Přístup do systému klient získá po přihlášení do aplikace na http://www.axa.cz/moje-axa/. Pro bezpečné přihlášení slouží přihlašovací jméno a heslo, které klient obdrží v SMS zprávě po registraci své pojistné události.

 

„Naším cílem bylo vytvořit přehledný webový portál, kde budou mít klienti možnost průběžně sledovat aktuální stav vyřizování jejich pojistné události. Věříme, že tato komplexní služba klientům maximálně usnadní řešení této nepříjemné události,“ uvedla Eva Šebestová, manažerka PR a komunikace finanční skupiny AXA.

 

Klienti mohou na portálu nejen sledovat stav, ve kterém se jeho pojistná událost nachází, ale mohou jeho prostřednictvím také zasílat doklady nutné pro likvidaci přímo do spisu pojistné události. Systém klientovi rovněž umožňuje přímo komunikovat s likvidátorem jeho pojistné události a může kdykoli zobrazit veškerou korespondenci.

 

Portál je dostupný na webových stránkách www.axa.cz a lze jej využívat i ve smart phonech. S veškerými dotazy týkajícími se likvidace pojistné události i využívání nového portálu se klienti mohou obracet na AXA linku 292 292 292.AXA spustila webový portál pro likvidaci pojistných událostí

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

5906300189

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,0050
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7690
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2020
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5970
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3352
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více