Banky a reklama

Home Credit má novou reklamní kampaň. V hlavní roli lidé a jejich příběhy

10. 07. 2017  22:57  |   Prvním ze tří mikropříběhů lidí, kteří si díky svým správným rozhodnutím a činům jen tak mimochodem zlepšují život, startuje Home Credit svou novou reklamní kampaň. Jednotlivé spoty se nesou v kauzálním konceptu „když…, tak“, který navazuje na předchozí kampaň late night show a podporuje pokračující repositioning společnosti. více »

Air Bank v nových reklamách upozorňuje na úročený běžný účet a půjčku s nízkými splátkami

29. 05. 2017  14:49  |   Air Bank ve čtvrtek 25. května spouští další dva nové televizní spoty. V nových reklamách se banka zaměřuje na úročený běžný účet a půjčku s nízkými měsíčními splátkami. více »

Air Bank v nové reklamě upozorňuje na rychle rostoucí síť svých bankomatů

15. 02. 2017  22:31  |   Air Bank spouští od čtvrtka 9. února nový televizní spot. Nese pracovní název  <https://youtu.be/UsAlkfMaMxM> "Znesvěcení" a upozorňuje diváky na rychle rostoucí síť bankomatů banky. Díky ní mohou klienti Air Bank vybírat peníze zdarma na mnohem větším počtu míst. Na stále větší síť bankomatů upozorní banka i s pomocí online kampaně. více »

Čechům vadí vnucující se prodejci, zboží raději nakupují podle svého. Poradit si ale nechají

24. 01. 2017  09:30  |   Sběr osobních údajů o zákazníkovi, pronásledující reklamy na internetu či prodejci vnucující zboží jsou jedny z nejčastějších věcí, které Čechům při nakupování vadí. Dvě třetiny lidí raději nakupují podle svého, pouze necelá třetina nakupujících uvítá, když se jí v obchodě prodejce aktivně věnuje a nabídne zboží či služby na míru. Vyplývá to z průzkumu společnosti Mastercard u příležitosti vyhlášení soutěže Mastercard Obchodník roku 2016.       více »

Banka půjčí na co budete chtít. Reklama Ery popírá principy finanční gramotnosti

14. 11. 2016  00:53  |   Era, tedy Poštovní spořitelna slibuje prostřednictvím svých trpaslíků půjčit na novou sedačku, novou kuchyni, na novou sekačku a na cokoliv budete chtít. Splňte si svá přání, není nic jednoduššího. A co finanční gramotnost, odpovědnost? ČTĚTE DÁLE! více »

ČMSS v nové kampani dodává klientům odvahu plnit si vlastní představy o bydlení

11. 10. 2016  13:09  |   Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) přichází s novou reklamní kampaní. Zaměří se v ní především na plnění individuálních představ klientů o bydlení. Součástí nové kampaně je i webová stránka www.najdetesevevlastnim.cz více »

Spoty Zuno doplní sportovní vysílání

01. 08. 2016  14:27  |   Banka Zuno nasazuje na léto krátké sportovní odkazy do vysílání sportovních pořadů. Cílem je ukázat, že Zuno jde jednoduše ovládat například při běhání či jízdě na kole.  více »

Komerční banka představuje svůj nový komunikační koncept

03. 06. 2016  10:45  |   -       Nový komunikační koncept je postavený na různorodosti potřeb klientů a schopnosti banky stát se jejich partnerem, který dokáže sny a plány svých klientů uskutečnit; -       Nový koncept vznikl ve spolupráci s kreativní agenturou OgilvyOne, která s bankou spolupracuje od letošního února; -       Reklamní kampaň s novým sloganem, vizuály i hudbou startujte na začátku června.   více »

„Vím, co si myslíte. Že jsou to jen reklamní kecy.“ Zuno si utahuje z reklam

02. 06. 2016  07:29  |   Banka Zuno si v nové kampani propagující snížení úrokové sazby na 4,9 % ročně opět střílí z reklamních klišé. Z původního reklamního spotu banky běžícího na retro televizi se v novém spotu vynoří stejný herec a promluví o pocitech, které jsou mnohdy s reklamou spojené. více »

ČSOB Pojišťovna spustila novou on-line kampaň na Facebooku: „O čem spolu nemluvíme“

05. 05. 2016  22:12  |   Novou on-line kampaň zaměřenou na ženy ve věku od 25 – 35 let spustila ČSOB Pojišťovna speciálně na Facebooku. Kampaň je postavená na poutavých videích reálných párů, které před kamerou mluví o tom, zda spolu chtějí mít děti a co jim na sobě vadí. více »

Nová kampaň Zuno: Jedna půjčka stačí

06. 04. 2016  17:09  |   Banka Zuno zahajuje novou kampaň propagující půjčku na zařízení nového bydlení. Cílem je upozornit na běžný zvyk lidí brát si více půjček rychle za sebou. Kampaň naopak vyzvedává benefity jedné výhodné půjčky na všechno.  více »

Air Bank propaguje své refinancování hypoték

11. 02. 2016  11:01  |   V loňském roce přišla Air Bank s převratnou novinkou - možností refinancování hypoték od této banky s možností mimořádných splátek bez poplatků i v době fixace. Možností má tento produkt více. Nyní ho začíná Air bank masověji propagovat. ČTĚTE DÁLE! více »

Nový slogan ČSOB: Služby banky i pojišťovny pod jednou střechou

18. 01. 2016  11:15  |   ČSOB začala ve svých vybraných kampaních používat logo s novým claimem „banka i pojišťovna“. Nový slogan začala banka používat v lednu a postupně jej začlení do všech retailových mediálních kampaní (TV, venkovní reklama, on-line reklama).  více »

Nová kampaň Fio banky: Jakub Kohák radí divákům s financemi

04. 01. 2016  19:02  |   Fio banka startuje novou reklamní kampaň, která ukazuje, že bankovní svět nemusí být složitý a i na zapeklité finanční otázky existují jednoduché odpovědi. V hlavní roli rádce, průvodce a glosátora v jedné osobě se představí Jakub Kohák, který svými režijními nápady doplnil kreativní koncept agentury Made by Vaculík. více »

Vánoční kampaň Zuno: Obdarujte se cestovním poukazem za 100 Eur

04. 12. 2015  08:54  |   Online banka Zuno spouští od prosince vánoční kampaň, v rámci které bude za žádost o půjčku, refinancování nebo za založení účtu dávat jako dárek cestovní poukaz v hodnotě 100 Eur.  více »

Zuno využívá při tvorbě reklam neuromarketing

18. 11. 2015  12:44  |   Průběžné testování TV kampaně ZUNO ukázalo, jak neuromarketing dokáže pomoct i s drobnými nuancemi spotů. více »

Profi Credit zahajuje vánoční kampaň. Nabízí půjčku, která rozzáří Vánoce.

27. 10. 2015  15:16  |   Pro předvánoční období připravila úvěrová společnost PROFI CREDIT hned dvě akce. O vánoční poukázku v hodnotě 5 tisíc korun můžou každý týden až do Vánoc soutěžit všichni, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku. Zájemci o půjčku pak mají při řádném splácení možnost získat bonus až 25 tisíc korun. více »

Kampaň Na rovinu: Refinancujte v Zuno a hned ušetříte

05. 10. 2015  15:14  |   Online banka Zuno i na podzim pokračuje v reklamním konceptu Na rovinu, ve kterém vystupuje tým marketérů známý z předešlých spotů. Tentokrát jsou tématem klišé lákající na úsporu peněz při refinancování.  více »

Se Zuno ušetříte na staré půjčce až 40 %

09. 09. 2015  10:22  |   Online banka Zuno přichází s novou kampaní na refinancování starých půjček z jiných bank. Klienti můžou na úrocích ušetřit až 40 % a výrazně tak snížit měsíční splátku. více »

Nová mediální kampaň AXA připomíná důležité životní momenty

04. 09. 2015  10:03  |   Společnost AXA spustila v České republice a na Slovensku novou reklamní a mediální kampaň s cílem podpořit rizikové životní pojištění a online úrazové pojištění. Kampaň v obou zemích odstartovala 1. září a potrvá do 31. listopadu 2015. Jejím poselstvím je připomenout zdánlivě obyčejné chvilky, jimiž je tvořen náš život, a proto je třeba si jich vážit. Za novým konceptem a realizací kampaně stojí agentura Triad Advertising.  více »

Nová ČSOB: Kdo by teď myslel na banku?

25. 08. 2015  10:15  |   ČSOB mění image.            Chce být vnímaná jako užitečná, přátelská a inovativní banka, která klientům nabízí jednoduchá a efektivní řešení.            Nový komunikační koncept uvede marketingová kampaň „Kdo by teď myslel na banku?“ více »

Kampaň Zuno: Účet s kartou zdarma. A bez podmínek

03. 08. 2015  12:05  |   Online banka Zuno od srpna startuje novou kampaň v rámci reklamního konceptu Na rovinu. Zaměřuje se v ní na účet s debetní kartou zdarma. více »

Společnost AXA Assistance představuje novou kampaní na cestovní pojištění tým AXAngers

14. 07. 2015  13:53  |   Kampaň na cestovní pojištění je komunikačně podpořená představením čtyřčlenného hrdinského týmu AXAngers, který spojuje poskytování návazné péče a asistence. Klienti tak mohou poznat konkrétní zaměstnance společnosti, kteří jim pomáhají, a lépe si představit jejich jednotlivé činnosti. Kampaň má za cíl představit komplexnost a rozsah souvisejících činností u cestovního pojištění, které klientům AXA Assistance nabízí, v čem všem může pomoci a jak se odlišuje od konkurence. více »

Zuno seká úroky jako v karate

03. 06. 2015  13:41  |   Online banka Zuno v nové kampani sesekává staré úroky u nevýhodné půjčky ve stylu karate. Klient, který má v jiné bance úvěr s úrokem například 11 % p.a., se v Zuno může dostat na 6,9 % p.a.  více »

Klienti mohou soutěžit online o hypotéku České spořitelny s bezkonkurenční sazbou 1 %

27. 04. 2015  09:08  |   Ode dneška mohou lidé na speciálních webových stránkách www.stedrahypoteka.cz soutěžit o Hypotéku České spořitelny s mimořádně nízkou úrokovou sazbou 1 % p.a., která nemá na českém trhu obdoby. Až do 12. května ji denně získá jeden šťastlivec, který nejrychleji správně odpoví na soutěžní otázku zveřejňovanou na stránkách. Ale ani ti, kdo nevyhrají hlavní cenu, nepřijdou zkrátka: banka jim k nové hypotéce dá odhad nemovitosti zdarma a zajímavou úrokovou sazbu od 1,99 % p. a. více »

Nový portál ČSOB Penzijní společnosti láká své klienty na prázdniny v Římě

08. 04. 2015  12:08  |   ČSOB Penzijní společnost připravila pro své klienty nový portál – www.penzijniportal.cz, který zobrazuje informace o klientově smlouvě, celkovém stavu prostředků a příchozích platbách. Přes portál je navíc možné zadávat vybrané změnové požadavky či vznášet dotazy. Je určen pro klienty penzijního připojištění, doplňkového penzijního spoření i důchodového spoření.  více »

Žádná klišé, řekneme to narovinu. Zuno představuje nový koncept

18. 03. 2015  13:28  |   Online banka Zuno zahajuje repositioning značky a uvádí nový kreativní koncept s redesignovaným produktem. Cílem nové reklamní kampaně je odlišit se od komunikace jiných bank a ukázat, že i banky mohou komunikovat otevřeně a transparentně.  více »

Reklama bank se přibližuje lidem. Jak banky oslovují své klienty? - 1. ČÁST

18. 03. 2015  09:02  |   Reklama bank se za posledních několik let výrazným způsobem posunula. S nástupem nových, nízkonákladových bank, které se snaží i v reklamě být inovativní, se k tomuto trendu začaly přidávat i banky tradiční. více »

Česká spořitelna se prezentuje novými tvářemi. Je to rodina Palečkových a jsou to animáci

18. 03. 2015  00:03  |   Už jsme si zvykli, že si s GE Money Bank spojíme kocoura, s Raiffeisen stavební spořitelnou jejího Felixe (dříve Standu) a s ČMSS Lišku. Českou spořitelnu by nově měla reprezentovat dokonce celá rodina - Palečkovi. Spořitelna totiž právě nyní představuje nový marketingový koncept „Palečkovi“. více »

Česká spořitelna představuje nový marketingový koncept „Palečkovi“

17. 03. 2015  15:01  |   Česká spořitelna představuje nový marketingový koncept „Palečkovi“. Jde o unikátní 3D animovaný svět typické české rodinky, jehož cílem je zábavnou a hravou formou představit produkty a služby České spořitelny běžným klientům.  více »

Spot k 190. výročí České spořitelny slaví úspěch v televizi i na internetu

13. 03. 2015  13:14  |   Na oslavu 190. výročí svého založení natočila Česká spořitelna unikátní spot, který veřejnosti představila 12. února 2015.  více »

ZunoRun a Více barev. Banka startuje nový content marketing

03. 03. 2015  17:31  |   Banka Zuno spouští nové content-marketingové projekty pro rok 2015. Jedním z nich je ZunoRun, který tvoří šest profesionálních tréningů s běžeckými osobnostmi v období od března do září pořádaných ve spolupráci se sportovním centrem Running Mall.  více »

Novoroční předsevzetí se Zuno: z 11 na 6,9 %

13. 01. 2015  11:45  |   Online banka Zuno, jediná bez fyzických poboček v Česku a na Slovensku, dává v nové kampani návod, jak si jednoduše a rychle splnit jedno novoroční předsevzetí. Garantuje výrazné snížení úrokové sazby při refinancování nevýhodné půjčky.  více »

Zuno na Vánoce rozdává Nejlepší nabídku této zimy

10. 12. 2014  13:03  |   Zuno, jediná online banka bez fyzických poboček v Česku a na Slovensku, přichází s předvánoční kampaní na půjčky s názvem Nejlepší nabídka této zimy.  více »

Nadělte si pod stromeček Štědrou hypotéku s adventním kalendářem od České spořitelny

01. 12. 2014  13:34  |   I v předvánočním čase přišla Česká spořitelna s akcí v oblasti hypoték a pojala ji v tematickém duchu. Každý den od 1. do 24. prosince 2014 si lidé mohou ve speciálním adventním kalendáři na www.stedrahypoteka.cz otevřít jedno okénko s vánočním benefitem k Hypotéce České spořitelny. Budou se tam skrývat například výhodné garantované úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma nebo doplňkové služby k hypotéce zdarma.  více »

Mít rád banku nestačí. Spořitelna si utahuje z kampaně Air Bank

24. 11. 2014  07:42  |   Česká spořitelna se v kampani pustila do reklamní série svého konkurenta Air Bank. Ta si postavou zlého bankéře dělá legraci z tradičních finančních ústavů. Spořitelna nyní kontruje kampaní, v níž zdůrazňuje, že „banku můžete mít rádi. Ale lepší je, když se na ni můžete spolehnout.“   více »

Kampaň Zuno na mobilní aplikace odhaluje Největší horor na světě

21. 10. 2014  16:50  |   Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických poboček v Česku i na Slovensku, rozjíždí novou kampaň pod názvem Největší horor na světě propagující její mobilní aplikace. Potrvá tři týdny a cílem je ukázat funkce a výhody, které zákazníkům tato intuitivní a jednoduchá banka v mobilu přináší.  více »

Air Bank v novém spotu radí: nesponzorujte svou starou banku

14. 10. 2014  19:27  |   Air bank představuje nový televizní reklamní spot, kde radí - nesponzorujte svou starou banku. Na co se tedy můžete těšit? Podívejte se sami. více »

AXA spustila úspěšnou kampaň na životní pojištění s mimořádnou nabídkou plnění

07. 10. 2014  18:27  |   AXA životní pojišťovna spustila na začátku října druhou vlnu kampaně na životní pojištění. Kromě televize bude kampaň probíhat také na vybraných portálech formou reklamních bannerů. Součástí kampaně jsou i tištěné inzeráty v novinách a časopisech, které vizuálně odkazují na televizní spot.  více »

COFIDIS v podzimní kampani od Petra Čtvrtníčka prezentuje novou atraktivní produktovou nabídku

07. 10. 2014  10:19  |   Poskytovatel transparentních úvěrů, společnost Cofidis, navazuje na úspěšnou kampaň z první poloviny tohoto roku. Stejně jako v minulé kampani se Cofidis bude soustředit na budování znalosti a důvěryhodnosti značky. Navíc přibude komunikace produktové nabídky - a sice každoročního bonusu přímo na účet klienta. Kampaň poběží v TV a na internetu až do konce listopadu 2014.  více »

Sociální média v Zuno mají na starosti Pavel Šafin a Jana Škumátová

06. 10. 2014  19:52  |   Sociální média v online bance Zuno, jediné bez kamenných poboček v Česku a na Slovensku, mají nyní na starosti Pavel Šafin (27) společně s Janou Škumátovou (30), která se podílí i na tvorbě webového obsahu. Oba jsou nedílnou součástí širšího interního týmu vytvářející ATL a content marketingové kampaně.  více »

Era rozdá 5 000 chytrých telefonů

06. 10. 2014  19:43  |   Od pondělí 6. října získají klienti, kteří si na Era finančním centru založí Era osobní nebo online účet, chytrý telefon Nokia Lumia 630 s operačním systémem Windows Phone 8.1 zdarma. Akce potrvá pět týdnů, přičemž každý týden se rozdá 1 000 mobilů, celkem tedy půjde o 5 000 telefonů. více »

Nová kampaň Zuno: Při refinancování si nespleťte dveře

08. 09. 2014  18:08  |   Dívka ve wellness salonu vypadá žhavě a sympaťák s ručníkem kolem pasu se už těší na vzrušující zážitek. Nevkročí ale do těch správných dveří a místo sexy masérky jej u lůžka očekává vousatý vazoun s kérkou. více »

Nová kampaň: Zuno garantuje snížení úroku při refinancování

08. 09. 2014  17:58  |   Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických poboček v Česku a na Slovensku, přichází s garantovanou nabídkou sníženého úroku při refinancování nevýhodné půjčky. Výměnu lze provést zcela online, bez návštěvy pobočky a bez nesmyslných poplatků.  více »

ČSOB záleží na tom, aby podnikatelé mohli růst

08. 09. 2014  17:47  |   V první polovině září odstartuje kampaň ČSOB zaměřená na podnikatelské úvěry pro menší firmy a podnikatele. Kampaň si klade za cíl oslovit klienty i neklienty, kteří chtějí rozvíjet své podnikání a nabídne možnost využít ČSOB Rychlý úvěr na podnikání se speciálním benefitem ve formě odpuštění úroků v druhé polovině splácení. Motto kampaně zní: „Podporujeme růst vašeho podnikání.“  více »

ČSOB Pojišťovna spouští novou reklamní kampaň: „Pojištění je dobrá rada“

27. 08. 2014  20:59  |   Novou reklamní kampaň s podtitulem „Pojištění je dobrá rada“ spouští od 1. září 2014 ČSOB Pojišťovna. Kampaň se objeví na televizních obrazovkách, billboardech, v tisku a byla vytvořena i speciální webová stránka. Po prodejní stránce se kampaň zaměří především na podporu životního pojištění a pojištění majetku a odpovědnosti. více »

Equa bank spustila web v novém atraktivním designu

19. 08. 2014  08:21  |   Equa bank spustila novou podobu webových stránek. Kromě atraktivního designu je nový web přehlednější, jednodušší a lépe přizpůsobený pro přenosná zařízení.  více »

Zuno bude offline na Dyzajn marketu

25. 07. 2014  08:18  |   Online banka Zuno, jediná banka bez kamenných poboček v ČR a na Slovensku, se stala hlavním partnerem oblíbeného festivalu Dyzajn market, prodejní výstavy autorské tvorby českých návrhářů a designérů, který se uskuteční 1. a 2. srpna na Střeleckém ostrově v Praze.  více »

Online banka Zuno přichází s nejvýhodnější nabídkou léta

14. 07. 2014  15:04  |   Zuno, jediná online banka bez fyzických poboček v Česku a na Slovensku, přichází s novou letní kampaní na půjčky s názvem Nejvýhodnější nabídka léta. Všichni klienti dostanou jednotnou úrokovou sazbu.  více »

Místo do banky investuj do bajku. Zuno oslovuje komunity

30. 06. 2014  09:39  |   Online banka Zuno, jediná čistě online banka bez fyzických poboček v Česku, spouští seriál několika lokalizovaných kampaní. První kapitola je cílená na bikerskou komunitu. více »

Sekce obsahuje celkem 104 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti