Úvěry

Jak banky pomáhají klientům v době koronavirové krize

VELKÝ PŘEHLED OPATŘENÍ BANK Z DŮVODU KORONAVIROVÉ KRIZE: Jaká opatření přinesly svým klientům tuzemské banky? Jak jsou banky vstřícné a ochotné své klienty podpořit? Které jsou aktivní a které naopak pouze zavedly odklad splátek, na kterém je ve společnosti obecný konsenzus? Vše najdete v našem velkém přehledu.

31. 03. 2020

III. díl - Vyvázání z úvěru - rozhoduje o něm banka, nikoliv smlouva

Přinášíme vám třetí díl seriálu, který se zabývá institutem vyvázání dlužníka či spoludlužníka nebo ručitele z úvěru. V tomto díle se budeme zabývat tím, jak jednat s bankou o vyvázání z úvěru a na co si dát při tomto jednání pozor.

26. 03. 2020

I přes rostoucí nabídku on-line služeb zlepšily české banky opět meziročně obsluhu svých klientů na pobočkách

Přestože české banky kladou v posledních letech zvýšený důraz na online služby, dokázaly vloni zlepšit i obsluhu svých klientů přímo na pobočkách. Úroveň kvality služeb personálu rostla podruhé v řadě, jak vyplývá z průzkumů agentury Market Vision.

23. 03. 2020

Vláda chystá bezúročnou půjčku pro podnikatele v návaznosti na antikoronavirová opatření

Již od 16. března 2020 si mohou podnikatelé požádat o bezúročnou půjčku, a to v souvislosti s újmou, která jim prokazatelně vznikla vlivem stávající situace ohledně koronaviru. Vláda pro tyto účely prozatím vyčlenila 600 milionů korun. Oznámil to Karel Havlíček, ministr

20. 03. 2020