Bezpečná platební karta a jedinečná aplikace biip učí kluky a holky hospodařit


23. 09. 2015  15:39          komentáře (0)

Společnost MOPET CZ přichází prostřednictvím biip dobíjecí platební karty s užitečným nástrojem pro rodiče, kteří chtějí naučit své děti hospodařit brzy s kapesným, a ne až s první výplatou. Karta je vhodná pro kluky a holky mezi 10 a 18 lety, které dostávají kapesné a několikrát v měsíci nakupují. 

Bezpečná platební karta a jedinečná aplikace biip učí kluky a holky hospodařit
  • Biip je služba s unikátní mobilní aplikací a bezpečnou dobíjecí platební kartou pro kluky a holky
  • Biip mohou zájemci pořídit na eshopu www.biip.cz
  • Za jednu cenu získají majitelé karty důležité operace, neplatí za každou zvlášť
  • Ovládání služby je přizpůsobeno dětem, obsahuje zábavné i edukační funkce, které pomáhají rozvíjet finanční zodpovědnost

 

Rodiče ji ale mohou pořídit i mladším dětem s drobným kapesným. Kartu vydává MOPET CZ ve spolupráci s Českou spořitelnou. 

Díky kartě a unikátní aplikaci mohou rodiče děti naučit nejen správně hospodařit s penězi, ale také mít dobrý přehled o tom, za co a kolik utrácí. To je také velkou výhodou oproti klasické hotovosti, kterou při ozkoušení klienti velmi ocenili. V jednoduché mobilní aplikaci či ve webové samoobsluze najdou rodiče přehledně všechny pohyby na kartě, mohou také zakázat některé transakce jako například nákupy na internetu,“ vysvětlil Radek Havlík, generální ředitel MOPET CZ. 

Držitelem platební karty je dítě, které službu ovládá prostřednictvím mobilní aplikace biip. Využívání aplikace není podmínkou k získání karty, ale dítě má díky ní přehled o svých uspořených penězích v jemu blízké formě. Službu biip může prostřednictvím aplikace nebo webové samoobsluhy navíc ovládat i rodič. Případně si může nastavit chytré upozornění o aktuálním využívání karty. Pro přihlášení do aplikace se používá telefonní číslo a heslo, které si uživatelé zvolí při registraci. Rodiče i děti mají vlastní přihlašovací údaje, ale rodič má navíc práva na změnu nastavení povolených plateb na kartě, na změnu PIN kódu a na blokaci karty. Bezpečnou kartu pro děti biip mohou rodiče pořídit v eshopu www.biip.cz. 

V mobilní aplikaci najdou uživatelé: přehled zůstatku na předplacené kartě, historii plateb, spořící kasičku pro odkládání peněz, detaily platební karty jako je nastavení typů povolených plateb a limity pro nákupy, kontakty uživatele, zábavné hodnotící odznáčky za finanční chování, nápovědu k používání služby a další zajímavé funkce – emailové upozornění, které dostává rodič i dítě (například při dobití biip karty nebo pokud klesne zůstatek na kartě pod hranici 100 Kč), grafickou osu/teploměr, který ukazuje rozdělení penězí mezi peněženku a kasičku a dává doporučení na jejich rozdělení či motivuje kluky a holky při každém dobití, aby si část peněz přesunuli do kasičky a spořili si tak. 

tab

Majitel biip za jednorázovou cenu 200 Kč získává důležité transakce, jako jsou výběry z bankomatů ČS v ČR, používání aplikace, změnu PIN kódu a dobíjení karty převodem či kontrolu zůstatku v bankomatech ČS. Zpoplatněny jsou služby jiných bank a partnerů a další doplňkové servisní služby. Bezpečná platební karta a jedinečná aplikace biip učí kluky a holky hospodařit

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

16140364867

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,7390
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,3150
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2370
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6390
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4035
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,7795
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více