Broker Consulting a mBank spouští projekt vkladomatů


07. 03. 2017  11:05          komentáře (0)

V rámci strategického partnerství Broker Consulting a mBank byl dnes na pobočce OK POINT Vinohradská oficiálně představen první „recyklační“ vkladový bankomat. 

Broker Consulting a mBank spouští projekt vkladomatů
Vybudování sítě vkladomatů, které jsou součástí konceptu franšízových poboček OK POINT, znamená pro mBank a Broker Consulting jednu z hlavních priorit pro tento rok. V horizontu dvou let je v plánu jejich umístění na všech pobočkách OK POINT a vybraných pobočkách mBank. OK POINTŮ je v současné době v provozu 14, další dva jsou těsně před otevřením. Broker Consulting nicméně plánuje rozšíření sítě těchto poboček až na 35 pro tento rok,  do dalších dvou let by se jich mělo v celé České republice otevřít až 70.

 „Vybudováním sítě vkladomatů ve spolupráci s Broker Consulting chceme posílit nabídku pro naše klienty, a to jak fyzické osoby, tak podnikatele, kteří nakládají s hotovostí. V souladu s naší dlouhodobou strategií přinášíme našim klientům komfortní službu, kde nejsou vázáni otevírací dobou poboček. Vkladomaty tak vedle internetového a mobilního bankovnictví přináší klientům další nezávislost na tradičním, fyzickém bankovnictví,“ říká Robert Chrištof, obchodní ředitel mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Obsluha vkladomatu je jednoduchá, klient k jeho využití potřebuje pouze debetní kartu k účtu, na který chce vkládat peníze. Vklady je možné provádět na účty mKonto, mKonto Business, mKonto #navlastnitriko, mKonto pro děti nebo eMax. Stejně jako u výběrů hotovosti z bankomatu není možné pro vklad použít bezkontaktní mNálepku. Vkladový bankomat akceptuje pouze bankovky české měny, české mince nebo bankovky jiných měn vkládat nelze. Poplatek za užití vkladomatu si banka neúčtuje, jedná se tedy o službu zdarma.

_DSF6030[11253]

Najednou je možné vložit až 150 ks bankovek, přičemž záleží na jejich opotřebení, respektive celkem až 350 000 Kč na jeden vklad, což je zároveň i denní limit pro vkládání hotovosti. Pokud klient chce vložit vyšší částku, musí svůj vklad rozložit do více dnů. Po provedeném vkladu budou peníze na účet připsány zpravidla během jedné hodiny, a to včetně víkendů a svátků.

_DSF6043[11254]

Za první rok společného fungování se Broker Consulting a mBank se společným úsilím podařilo dosáhnout mnoha úspěchů. To dokazuje i tempo rozšíření sítě nových obchodních míst, v rámci kterého Broker Consulting posílil kapacitu týmu, který jednotlivá obchodní místa OK POINT buduje na základě jednotného architektonického konceptu. „Podařilo se nám úspěšně implementovat exkluzivní procesy a inovativní nástroje na obou stranách.  Především se jedná o kurýrní cesty uzavírání smluv o zřízení transakčních a úvěrových produktů, vše doplněno aktivním nasazením moderních nástrojů obsluhy a péče o klienta. Vedle toho je pro nás rok 2017 rokem, dynamické expanze na úrovni projektu OK POINT“ říká Radim Štantejský, manažer projektu strategické spolupráce s mBank a zároveň regionální ředitel Broker Consulting a dodává: „Od sklonku roku 2016 je k dispozici co-brandová mKreditka Broker Consulting, která má špičkové parametry a patří k top kreditním kartám na českém trhu z pohledu výhod pro klienta.“I díky této spolupráci Broker Consulting dosáhl obratu ve výši jedné miliardy korun. Přestože spolupráce teprve nabíhá a první OK POINT byl otevřen v prosinci 2015, bylo již otevřeno nebo sjednáno téměř 5 tisíc účtů mKonto a mKonto Business  a také mPůjček a mHypoték.

_DSF6080[11255]Broker Consulting a mBank spouští projekt vkladomatů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23340289456

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6875
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,6045
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9604
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více