ČSOB Flexi půjčky se přizpůsobí potřebám klientů


31. 10. 2012  11:32     Pavla Hávová     komentáře (0)

Pro klienty, kteří potřebují půjčit peníze rychle a bez zbytečných překážek a omezení, přichází ČSOB s konceptem Flexi půjček. Banka nabízí řadu výhodných úvěrových produktů, které může klient kombinovat, upravit si je podle svých potřeb a současně neztratit přehled o svých závazcích. Navíc od začátku listopadu do poloviny prosince mohou klienti využít akční nabídky v podobě předčasného splacení zdarma.

„Každý klient má od své půjčky jiné požadavky. Ke konci roku jsme se rozhodli podpořit půjčky a zdůraznit flexibilitu, a to jak ve volbě účelu, ať už se jedná o úpravu bydlení, nové auto či konsolidaci závazků, tak v parametrech samotných produktů,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB. „V kampani poukážeme především na to, že parametry ČSOB Půjčky se přizpůsobí představám klienta ve volbě výše splátky, době splácení i výše samotné půjčky. Záměrně upravujeme i název portfolia na ČSOB Flexi půjčky, abychom zdůraznili hlavní sdělení kampaně – flexibilitu,“ doplňuje Ivana Bohatcová.
 
V rámci akční nabídky ČSOB nabízí bonus v podobě předčasného splacení zdarma a všichni klienti, kteří si ještě před Vánoci uzavřou smlouvu, obdrží kupon na slevu ve výši 15 % na celý nákup v SIKO KOUPELNY. Tato akční nabídka platí pro ty, kteří si během kampaně sjednají ČSOB Půjčku na lepší bydlení, ČSOB Půjčku na cokoliv nebo ČSOB Konsolidaci. Kampaň i akční nabídka potrvá až do 21. prosince.
 
ČSOB Půjčka na cokoliv je vhodná pro klienty, kteří potřebují peníze rychle, jednoduše a bez dokládání účelu, například na koupi auta, elektroniky či vybavení domácnosti.
 
ČSOB Půjčka na lepší bydlení je určená pro ty klienty, kteří rekonstruují, modernizují nebo jinak upravují své bydlení.
 
ČSOB Konsolidace je ideální pro klienty, kteří potřebují sloučit své stávající úvěrové produkty do jedné půjčky a tím snížit a zároveň zpřehlednit své měsíční výdaje.
 
Komunikace ČSOB Flexi půjček bude doprovázena rozsáhlou marketingovou kampaní. Objeví se v časopisech, rádiu, na venkovních plochách a v neposlední řadě i v pobočkách.
 
 
-----
Reprezentativní příklad ČSOB Půjčky na cokoliv: při výši úvěru 100 000 Kč a době splácení 48 měsíců je úroková sazba 12,9 % p. a., RPSN 16,91 %, výše měsíční splátky 2 678 Kč a celková částka splatná klientem je 135 051 Kč. Při výpočtu RPSN byl započítán poplatek za zpracování úvěru ve výši 1 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 59 Kč, za platby inkasa 6 Kč a cenu konta 50 Kč za měsíc. Výše splátky platí za předpokladu čerpání úvěru 15. den v měsíci s první splátkou 15. den měsíce následujícího.


ČSOB Flexi půjčky se přizpůsobí potřebám klientů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23259006698

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více