ČSOB zprostředkuje státní dluhopisy na všech 224 pobočkách pro retail


15. 09. 2011  17:24     Pavla Hávová     komentáře (0)

ČSOB podepsala s Ministerstvem financí ČR smluvní dokumentaci, která ošetřuje podmínky poskytování služeb distributora pro spořicí dluhopisy. Roční výnosy dluhopisů budou začínat od 0,85 % a končit na 6 % dle typu dluhopisu a délky splatnosti. ČSOB je připravena na spuštění prvního upisovacího období, jež začne 3. října 2011.

„Dluhopisy zprostředkujeme na všech 224 retailových pobočkách a také  přes naše privátní bankovnictví,“ říká Martin Jarolím, ředitel retailové pobočkové sítě ČSOB. A dále doplňuje: „Očekáváme, že o spořicí dluhopisy bude poměrně velký zájem a dojde k rychlému rozprodání plánovaného celkového objemu těchto dluhopisů.“ Úrokové sazby stejně jako jiné podmínky jsou stanoveny přímo Ministerstvem financí ČR. Poplatky za základní služby – jako je například vedení či zrušení účtu – budou zdarma. Úrokový výnos bude zdaněn standardní 15% srážkovou daní. Další informace jsou k dispozici přímo na speciálních webových stránkách MF ČR:http://www.sporicidluhopisycr.cz/cs/   


ČSOB zprostředkuje státní dluhopisy na všech 224 pobočkách pro retail

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23254933257

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více