Fio banka je nejvstřícnější, má přes 140 tisíc klientů a do roku 2012 plánuje novinky


26. 01. 2012  09:08     Vendula Žaloudíková     komentáře (0)

Fio banka se stala za rok 2011 nejvstřícnější bankou působící na českém trhu, v projektu OVB Vstřícná banka ji ocenila veřejnost i odborníci. Banka dnes představila plány pro rok 2012, které zahrnují vylepšení v oblasti Internetbankingu, platebních karet nebo mobilních zařízení.

Fio banka, která má aktuálně více než 140 tisíc klientů, plánuje v roce 2012 představit řadu produktových novinek. První je upgrade designu Internetbankingu spojený se zapracováním nejčastějších připomínek klientů vedoucím ke zvýšení komfortu používání aplikace. Termín spuštění je únor 2012, přičemž v průběhu roku budou následovat další vylepšení vyplývající z propojení s platebními kartami nebo z požadavků podnikatelského sektoru, jako je rozhraní pro automatizaci komunikace klienta s Internetbankingem.

Druhou oblastí roku 2012 jsou platební karty. Fio banka získala licenci MasterCard i Visa pro vydávání platebních karet a vlastní platební karty plánuje začít vydávat na konci prvního pololetí 2012. V dalším průběhu roku se klienti dočkají i karet s technologií bezkontaktního placení.

.

Fio banka chce v tomto roce rovněž reagovat na zájem klientů o ovládání financí v mobilních zařízeních. Pro platformy Apple a Google (Android) plánuje vývoj Smartbrokera - aplikace pro obchodování s cennými papíry přes smartphone. Cílem je poskytnou klientům kontrolu nad jejich portfolii kdykoliv a kdekoliv, spuštění je plánováno na druhou polovinu roku. Vylepšení a nové funkce banka připravuje u aplikace Smartbanking, kterou přinesla na český trhu jako první. Nová verze aplikace počítá s možnostmi týkajícími se platebních karet, vytváření šablon příkazů nebo lepší podporou pro tablety.

V průběhu roku 2012 chceme dále potvrzovat, že jsme dynamickou bankou, která má klientům mnoho co nabídnout. Děkujeme všem, kteří pro nás v uplynulém roce hlasovali v anketě OVB Vstřícná banka i v jiných soutěžích. Pracujeme na tom, abychom si přízeň veřejnosti udrželi,“ komentuje ocenění a plány Fio banky Ján Franek, tiskový mluvčí.Fio banka je nejvstřícnější, má přes 140 tisíc klientů a do roku 2012 plánuje novinky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23253485967

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více