GEEN Vstřícná banka:
Dejte Komerční bance své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016


15. 03. 2016  00:25     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016
Komerční banka je banka se zajímavým image. Jedná se o velkou banku, kterou její klienti vnímají jako takový nadstandard. Není to "jen" spořitelna, je to prostě "komerční". A banka na této vlně a image docela dobře funguje a prezentuje se.

Komerční banka také vyčnívá mezi velkými bankami jako banka s nejrozumnější a nejvíce vstřícnou poplatkovou politikou. Nejlépe z velkých bank se tak umisťuje v hodnocení kategorie výše poplatků a přehlednosti a férovosti sazebníků.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

Když se povede a je dobře řízená pobočka, dokážou zaměstnanci banky přinést klientovi výrazně nadstandardní přístup a výhody. Ačkoliv je tedy Komerční banka masovou, velkou bankou, dokáže, když chce, dobře pracovat i individuálními přáními či problémy svých klientů.

Komerční banku musíme také připomenout v souvislosti s naším projektem hodnocení bank GEEN Vstřícná banka. Komerčka je v našem hodnocení nejúspěšnější z největších bank. Stala se dokonce vítězem jednoho z hodnocených čtvrtletí.

S čím přišla banka ve IV. čtvrtletí 2015

Komerční banka začala poslední čtvrtletí roku vyhodnocením svého projektu Grantový program Komerční banky pro mladé a začínající podnikatele „Nastartujte se“. Odborná porota vybrala z 53 přihlášených podnikatelských záměrů projekt Skinners – který nabízí nový unikátní druh obuvi. Jedná se o kombinaci antibakteriálního elastického úpletu a dvouvrstvé podrážky s vysokým stupněm ochrany proti oděru. Jde o obuv ze segmentu „Barefoot“ s širokými možnostmi využití při sportu a cestování. Banka tak těmito projekty podporuje malé a střední podnikatele a docela se jí to daří.

Banka se také pochlubila svými výbornými hospodářskými výsledky za tři čtvrtletí roku 2015. Komerční banka oznámila dynamický nárůst úvěrování ve všech segmentech a pokračující trend zvyšování počtu klientů. Čistý zisk vzrostl meziročně o 2,4 %. Z uvedených čísel je asi nejzajímavější nárůst klientů této banky, což je v rámci velkých bank spíše výjimka. Počet klientů bance narostl o 21 tisíc, tedy o 1,3 procenta.

A tím se dostáváme k inovacím této banky, které přestavila na závěr roku 2015. Rozsahem funkcí patří nová aplikace Mobilní banka Business od KB mezi top bankovní inovace letošního roku. Aplikace umožňuje nově například víceúrovňové schvalování plateb nebo správu účtů více společností. V první fázi je určena pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem iOS, verze pro systém Android bude v lednu 2016.

Rozsahem kroků patřilo pro tuto banku čtvrté čtvrtletí spíše ke klidnějším obdobím. S tím souvisí i poměrně omezená aktivita této banky.GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

13768583125

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

192


ČÍSLO TÝDNE 192 právě tolik miliard vykázal státní rozpočet schodek ke konci měsíce dubna. Jedná se o dosud nejvyšší schodek v historii České republiky. Za jeho vznikem stojí jak výrazný pokles příjmů, tak strmé zvýšení výdajů státního rozpočtu.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1070
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6310
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5115
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3975
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2063
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více