Mobilní platební služba Mobito získala druhé místo na Global Mobile Awards v Barceloně


27. 02. 2013  21:38     tz     komentáře (0)

Mobito, nová služba pro placení mobilním telefonem, získalana světové soutěži Global Mobile Awards v Barceloně druhé místo a zařadila se tak po bok nejvíce inovativních služeb v mobilní technologii současnosti. Mobito soutěžilo v kategorii „Best NFC/Mobile Money ProductorService“ a porazilo téměř 50 projektů z celého světa. Soutěž je součástí světového kongresu GSMA Mobile WorldCongress.

Mobilní platební služba Mobito získala druhé místo na Global Mobile Awards v Barceloně
„Máme všichni velkou radost, i přesto, že nám celkové vítězství těsně uniklo. Naše umístění ukázalo, že je možné uspět v celosvětovém měřítku i s lokálním, českým řešením. Je to úspěch nejen  pro Mobito a jeho partnery, ale i pro Českou republiku,“ řekl Viktor Peška, spoluzakladatel Mobita a místopředseda společnosti MOPET CZ.„V Barceloně jsme se zařadili mezi nejinovativnější země v oblasti mobilních plateb a technologií. Úspěch v Global Mobile Awards budiž povzbuzením nejen pro Mobito, ale i pro ostatní „mobilní“ podnikatele v Česku,“ dodal Viktor Peška.

Poskytovatelem Mobita je společnost MOPET CZ, český start up se 30 zaměstnanci, kteří se podílejí na vývoji a provozu služby. Akcionáři společnosti jsou tři čeští mobilní operátoři (O2, T-Mobile, Vodafone) a čtyři české banky (Česká spořitelna, GE Money Bank, Raiffeisenbank, UniCredit Bank).

18. ročník GSMA Mobile WorldCongressv Barceloně trvá do 28. února 2013. Jedná se o největší kongres tohoto druhu na světě, který je určený pro zástupce z řad mobilních operátorů, výrobců mobilních zařízení, ale i dalších technologických společností či prodejců. Kongres zastřešuje organizace GSMA, která sdružuje téměř 800 mobilních operátorů a více než 220 technologických společností z celého světa. Letos organizátoři očekávají až 70 000 účastníků. Více informací ke kongresu najdete zájemce zde.Mobilní platební služba Mobito získala druhé místo na Global Mobile Awards v Barceloně

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

18588095935

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,7


ČÍSLO TÝDNE - 3,7 o tolik miliard korun se snížil čistý zisk bankám působícím v České republice v prvním čtvrtletí 2021. Doznívají tak negativní vlivy koronavirových restrikcí a útlumu ekonomiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,4390
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,3000
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6235
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,1945
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,3150
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1637
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více