Tisková zpráva - anketa o nejslušnější banku vstupuje do poslední fáze (9.8.2006)


01. 01. 2005  01:00     Patrik Nacher     komentáře (0)

Anketa vstupuje do své poslední fáze. Na posledních 14 dnů budou pro všechny hlasující skryty průběžné výsledky. Prvním důvodem je zajistit určitý prvek překvapení při vyhlášení výsledků. Druhým důvodem je omezit na minimum organizovaná spekulativní hlasování v závěru ankety.

Anketa II - „Nejslušnější banka v ČR pro rok 2006“

– posledních 14 dnů hlasování

9. 8. 2006

 

 

Na portálu www.bankovnipoplatky.com běží ve spolupráci s deníkem Metro a finančním serverem Měšec.cz už bezmála sedm týdnů anketa o nejslušnější banku v České republice pro rok 2006. Anketa nyní vstupuje do své poslední fáze – do konce hlasování zbývají dva týdny. Na posledních 14 dnů budou pro všechny hlasující skryty průběžné výsledky. Prvním důvodem je zajistit určitý prvek překvapení při vyhlášení výsledků. Druhým důvodem je omezit na minimum organizovaná spekulativní hlasování v závěru ankety.

Celkem zatím přišlo ve všech čtyřech kategoriích přes 8 000 hlasů. Podle očekávání je zatím největší zájem o kategorii „banka s nejnižšími poplatky“. Naopak nejmenší je o kategorii „banka s nejsrozumitelnějšími obchodními podmínkami“. Z průběhu ankety je zřejmé, že sympatie lidí do značné míry ovlivňují výrazné události v bankovním prostředí, jako je rušení bankovních poplatků či aktuální reklamní kampaně. V žádné kategorii zatím není zcela jasný vítěz. Banka na prvním místě v každé kategorii získala maximálně 25% hlasů.

 

 

Patrik Nacher

www.bankovnipoplatky.comTisková zpráva - anketa o nejslušnější banku vstupuje do poslední fáze (9.8.2006)

Diskutovat (0)


Vstřícná banka

Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor