Vítězka megatestu Anna Pytlíková si převzala cenu - smarthone HTC


23. 06. 2012  12:21     BP.com     komentáře (0)

Vítězkou megatestu finanční gramotnosti, nad kterým převzal záštitu pan premiér Petr Nečas, se stala důchodkyně Anna Pytlíková z Holýšova. Nejen že správně vyplnila všech 60 odpovědí na naše otázky, ale také se na ni usmálo štěstí v losování. Na snímku přebírá mobilní telefon od Patrika Nachera (Bankovnipoplatky.com), vpravo stojí Zuzana Kohoutová z redakce iDnes.cz.

Soutěže se na webu BP.com zůčastnilo přes 762 čtenářů (úspěšných z nich bylo cca 17 procent), dalších zhruba osm tisíc čtenářů se zapojilo přes portál iDnes.cz, s nímž jsme soutěž společně organizovali. Vysoký počet respondentů organizátory mile překvapil, protože vyplnit test se 60 otázkami není úplně snadné. "Ukazuje se, že lidé mají o finanční gramotnost zájem, a to je moc dobře," řekl za organizátory analytik Aleš Rod. . VYHODNOCENÍ NALEZNETE ZDE! . Anna Pytlíková s manželem v rozhovoru s Patrikem Nacherem ze serveru Bankovnipoplatky.com a Zuzanou Kohoutovou z redakce iDNES.cz. . | foto: Martin Polívka, MF DNES . Vítězka si z Holýšova do plzeňské redakce MF DNES v doprovodu manžela přijela převzít chytrý mobil. A podle svých slov ho opravdu využije. Její příběh vypadá na první pohled neuvěřitelně, jenže je skutečný. Zajímá vás? . Rozhovor s vítězkou MEGATESTu vám přineseme v ponděl&iacute.


Vítězka megatestu Anna Pytlíková si převzala cenu - smarthone HTC

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

28512632288

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6120
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,3470
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,1790
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6220
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,8600
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,0550
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9792
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více