Zvolte jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek! Probíhá finále


23. 02. 2015  09:03     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PROJEKT SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Hlasování v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek je ve finále. Máte tak jednu z posledních možností zvolit pro vás nejabsurdnější bankovní poplatek.

Zvolte jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek! Probíhá finále
Bude se přitom jednat o již jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek a tedy i desátý ročník ankety. Nejde přitom jen o zjištění názoru lidí, který má pouze informační funkci. Zvolení nejabsurdnějšího bankovního poplatku znamená i určitý signál bankám, že si jejich klienti nepřejí platit skutečně absurdní poplatek. O tom, že má anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek svůj význam svědčí i fakt, že za posledních deset let, kdy jsme anketu organizovali, velká část bank tyto absurdní poplatky zrušila. Některé nejabsurdnější bankovní poplatky z minulosti tak u většiny nebo dokonce všech bank vůbec nenajdete.

Hlasováním v anketě tak ovlivňujete skutečnost, zda budete muset nějaký nesmyslný poplatek i v budoucnu své bance platit, nebo budete mít naději na jeho zrušení. Je přeci ponižující platit za něco, co vám připadá zcela absurdní a tedy i nesmyslné. Proti svévolnému uplatňování síly by se měl uvědomělí klient hlasitě ozvat a k tomu mu dáváme právě díky naší anketě ideální možnost a příležitost.

A nyní k anketě samotné. Již probíhá finálové a tedy poslední kolo této ankety. Ve finálovém kole hlasujete pro pět nejabsurdnějších poplatků, které v základním kole získali nejen od našich čtenářů, ale také od čtenářů Novinek, Deníku, Parlamentních listů, Kurzů, Neviditelného psa, Prvních zpráv a dalších médií nejvíce hlasů. Podotkněme, že se jedná o hlasy negativní. Připomeňme také, že v prvním kole ankety hlasovalo rekordních 15 485 hlasů.

Mezi největší favority titulu nejabsurdnějšího bankovního poplatku pro které můžete hlasovat patří:

1) Poplatek za výpis z účtu zaslaný elektronickou poštou

2) Poplatek za zadání příkazu či změny trvalého příkazu přes internetbanking

3) Poplatek za autorizační SMS

4) Poplatek za změnu osobních údajů (změna bydliště, stavu, příjmení apod.)

5) Poplatek za vklad na účet na přepážce třetí osobou

Vyberte si, který z těchto absurdních poplatků je pro vás ten nejabsurdnější a hlasujete ZDE!Zvolte jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek! Probíhá finále

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

3693706740

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

21375


ČÍSLO TÝDNE - 21 375 právě tolik návrhů na povolení osobního bankrotu bylo podáno v roce 2022. Jedná se o poměrně výrazný pokles proti předchozím létům, kdy naopak počet bankroků výrazně narůstal.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,7760
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,9640
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0455
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 26,5205
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7580
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1350
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8517
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více