ČSOB Leasing přichází na trh s novinkou:
je nově on-line také u dodavatelů strojů, zařízení a těžké dopravní techniky


17. 10. 2012  14:13     tz     komentáře (0)

ČSOB Leasing je první společností na českém leasingovém trhu, která je schopna být plně on-line jak v místě prodeje u osobních a užitkových automobilů, tak i nově u dodavatelů strojů, zařízení a těžké dopravní techniky. Díky nové generaci speciální SW aplikace eLine umí nově nabídnout prostřednictvím internetové e-komunikace komplexní SW podporu procesu volby financování, jeho kalkulace, schválení a následné vytištění a uzavření smlouvy přímo v místě prodeje širokého spektra komodit. To vše souběžně s procesem pořízení předmětu ze strany zákazníka.

„Inovace v této oblasti ze strany ČSOB Leasing má potenciál vytvořit zcela nový obchodní koncept spolupráce leasingové společnosti s distribučními partnery – dodavateli těžké dopravní, komunální, manipulační nebo zemědělské techniky, ale také jakéhokoliv výrobního stroje. Budoucnost leasingových služeb vidím v adekvátním integrování procesu prodeje předmětů a leasingového financování s pomocí moderních SW technologií,“ komentuje revoluční novinku Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a výkonný ředitel pro obchod ČSOB Leasing, a.s.

 

Společnost ČSOB Leasing tak aktivně reaguje na stále vyšší dostupnost a rychlost internetových služeb.

 

Zákazník v místě prodeje nově obdrží on-line kalkulaci akční či individuální nabídky financování, a to u jakékoliv leasingem financované movité komodity od vozidla, motorky, kopírky, manipulační, zemědělské techniky až po obráběcí a jiné stroje. Šetří tím čas i náklady na cestování a není zatěžován přebytečnou administrativou. Podání žádosti o financování, její schválení včetně optimálního namodelování výše splátek podle svých potřeb a následné uzavření smlouvy, vyřídí komfortně on-line s ČSOB Leasing přímo u dealera/dodavatele. Dodavatel může on-line bezprostředně po schválení vytisknout a se zákazníkem ihned podepsat smlouvu o financování. Má tak k datu předání předmětu jistotu, že zákazník má prostředky na pořízení předmětu. Zákazník zároveň s přejímkou předmětu podepíše i dokumenty k aktivaci smlouvy o financování – vše v jeden čas a na jednom místě. Vzhledem k tomu, že ČSOB Leasing podporuje rozvoj elektromobility, totéž nově umožňuje také spolupracujícím dodavatelům, kteří se rozhodli či rozhodnout prodávat elektromobily.

 

„S používáním on-line systému nemají naši spolupracující partneři žádné dodatečné náklady. K jeho instalaci nic nepotřebují, systém si na jejich počítačích neukládá žádná data a nezatěžuje je, jedinou podmínkou je přístup na internet a standardní internetový prohlížeč. S jeho pomocí získávají možnost zrychlit a podpořit své prodeje,“ doplňuje informaci o významné inovaci na leasingovém trhu Marta Slažanská, produktová manažerka společnosti.

   

ČSOB Leasing je v současné době největší leasingovou společností na trhu a zároveň leader ve financování investic podnikatelů do dopravní techniky, strojů, zařízení, výpočetní techniky, technologií, včetně financování předmětů velkých pořizovacích hodnot pro korporátní zákazníky. Dle preferencí zákazníka nabízí finanční produkty nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale i přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku.ČSOB Leasing přichází na trh s novinkou: je nově on-line také u dodavatelů strojů, zařízení a těžké dopravní techniky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14130279451

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5720
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1930
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6215
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7915
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3055
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1894
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více