ČSOB přichází s akční nabídkou hypoték. Sazby začínají na 2,09 % p.a.


16. 02. 2015  15:01     TZ     komentáře (0)

V pondělí 16. února ČSOB a její značka Era zahajují hypoteční akci s názvem „Úrokové schody“. V rámci této akční nabídky může klient získat slevu až 0,3 % na úrokové sazbě. Sleva se vztahuje na hypotéky do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a je nabízena u hypoték od jednoho milionu korun. Klienti mohou této nabídky využít až do konce března. 

ČSOB přichází s akční nabídkou hypoték.  Sazby začínají na 2,09 % p.a.
„Úrokové sazby hypoték jsou v současné době velmi nízké. Chceme klientům vyjít vstříc, a proto jim nabízíme další možné výhody, jako jsou slevy z úrokových sazeb či snadné vyřízení bez zbytečného papírování,“ říká Richard Kotrlík, manažer útvaru Bydlení a úvěry ČSOB. „Zvýhodněná nabídka bude klientům k dispozici na pobočkách ČSOB, finančních centrech Ery a na vybraných pobočkách České pošty,“ dodává.

 

Nyní ČSOB a Era nabízí garantovanou úrokovou sazbu 2,09 % pro hypotéku s 5letou dobou fixace a 70% poměrem výše úvěru k zástavní hodnotě nemovitosti. Podmínkou je pojištění úvěru ČSOB Pojišťovnou (pojištění 2 ze 3) a inkaso splátky z ČSOB běžného účtu, příp. Era účtu. 

 

Skupina ČSOB patří dlouhodobě k nejsilnějším hráčům na hypotečním trhu. Hypoteční banka, která je součástí skupiny ČSOB, poskytla v loňském roce hypotéky za 42 miliard korun a získala tak po sedmé v řadě prvenství v prodeji nových hypoték. Ačkoli hypoteční trh v loňském roce celkově zpomalil, Hypoteční banka posílila svou pozici na trhu a připsala si 28 % všech nových obchodů. Průměrná výše hypotéky činila 1,8 milionu korun.

 

 

 

Era je obchodní značka Československé obchodní banky, a.s. ČSOB přichází s akční nabídkou hypoték. Sazby začínají na 2,09 % p.a.

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

35887456819

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Česká ekonomika mezičtvrtletně vzrostla o

6,9 %


Podle zpřesněných čísel klesla česká ekonomika meziročně ve 3.Q letošního roku o 5 %, zatímco původní odhady hovořily o poklesu o 5,8 %. Mezičtvrtletně vzrostla o 6,9 %, předchozí odhady ukázaly na růst pouze o 6,2 %. Dnešní čísla jsou tak revizí směrem vzhůru.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více