ČSOB rozšiřuje využití Konsolidace a Půjčky na lepší bydlení a přináší akční nabídku hypoték


05. 09. 2012  11:17     tz     komentáře (0)

ČSOB od 3. září vylepšila dva retailové úvěry – Konsolidaci a Půjčku na lepší bydlení. Od tohoto dne vstoupila v platnost také nová akční nabídka hypotečních úvěrů.

ČSOB Půjčkou na lepší bydlení budou klienti moci nově financovat například koupi mobilního domu, parkovacího stání nebo pořízení projektové dokumentace. Navýšil se i podíl úvěru, který je možné využít neúčelově.

 

U hypoték do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti ČSOB snížila poplatek za zpracování úvěrů na 2 000 Kč. Zároveň klienti mohou využít výhodné úrokové sazby, které začínají na 3,19 % u fixace na 5 let. Nabídka je platná do odvolání.

    ČSOB Konsolidace  

ČSOB Konsolidace nabízí nové možnosti. Kromě stávající konsolidace spotřebitelských úvěrů nebo půjček nebankovních společností je možné nově zahrnout kreditní i splátkové karty a povolená přečerpání. Využít ČSOB Konsolidace již kromě stávajícího klienta ČSOB může i klient nový, banka tak rozšiřuje možnosti využití tohoto produktu.

 

Během akční nabídky od 3. září do 21. prosince 2012 klienti získají možnost kdykoliv v průběhu splácení konsolidaci v případě potřeby předčasně splatit. Navíc klienti, kteří si sloučí úvěrové produkty poskytnuté jinou bankovní nebo nebankovní společností, získají automaticky šest měsíců vedení běžného účtu zdarma.

 

Pro klienty je při sjednávání konsolidace půjček nejdůležitější snížení měsíční splátky, poplatků a zároveň zpřehlednění jejich výdajů. Konsolidace jim ale přinese navíc i vyřízení administrativy spojenou s konsolidací, kterou nyní zcela zajistíme za klienta,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

 

ČSOB také rozšířila možnost konsolidace i pro podnikatele a nově ji nabídne i pro nové klienty ČSOB. Pro žadatele s jedním úvěrem nabídne ČSOB také možnost navýšení stávající půjčky pomocí tohoto produktu.

 

Další informace najdete na stránkách:

http://www.csob.cz/cz/Lide/Pujcky-a-uvery/Stranky/CSOB-Konsolidace.aspx

    Změny u ČSOB Půjčky na lepší bydlení  

Kromě financování rekonstrukcí bytů nebo vybavení domácnosti je nově možné koupit také mobilní dům, parkovací stání nebo volně stojící kuchyňské spotřebiče. Prostředky lze nyní použít i na dokumentaci: zaplacení architektonického návrhu, statického posudku nebo odhadu nemovitosti.

 

„Rozšířili jsme také možnost zpětného proplacení daňových dokladů, a to až na rok před podpisem úvěrové smlouvy. V případě párů je možné proplatit účtenky podepsané manželem či manželkou,“ vysvětluje dále Ivana Bohatcová.

 

„Protože průměrná výše Půjčky na lepší bydlení stále roste, vyšli jsme našim klientům vstříc a navýšili neúčelovou část půjčky. Nově nemusí klienti dokládat účel u pětiny úvěru až do výše 60 tisíc korun,“ doplňuje Ivana Bohatcová.

 

Další informace najdete na stránkách:

http://www.csob.cz/cz/Lide/Pujcky-a-uvery/Stranky/CSOB-Pujcka-na-lepsi-bydleni.aspx

    Akční nabídka hypoték  

„Po klidnějších prázdninových měsících se řada klientů vrací k řešení svého bydlení. Protože chceme našim klientům vyjít vstříc, snižujeme poplatek za zpracování úvěru a klienti tak mohou využít tuto slevu spolu s výhodnými úrokovými sazbami,“říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

 

Klienti i nadále získají slevu v případě sjednání pojištění k hypotéce nebo v případě, že si posílají výplatu na účet v ČSOB. Hypotéku lze využít na koupi, výstavbu, rekonstrukci či modernizaci svého bydlení. Banka hypotéku vyřídí již za 5 pracovních dní po podání žádosti. Navíc klientovi šetří čas i peníze, neboť za něj vyřídí odhad ceny nemovitosti a výpis z katastru nemovitostí. Také během čerpání hypotéky klient ocení jak Expresní protokol o stavu stavby, tak i bezdokladovost faktur při výstavbě nebo rekonstrukci. Samozřejmostí je zajištění pojištění nemovitosti nebo schopnosti splácet.

 

Kompletní přehled úrokových sazeb u hypoték najdete na stránkách:

http://www.csob.cz/cz/Csob/Urokove-sazby/Stranky/Urokove-sazby-hypotecnich-uveru.aspxČSOB rozšiřuje využití Konsolidace a Půjčky na lepší bydlení a přináší akční nabídku hypoték

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

5995261518

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,2220
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4660
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,8040
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,1905
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7310
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2550
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3783
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více