ČSOB zprostředkuje státní dluhopisy na všech 224 pobočkách pro retail


15. 09. 2011  17:24     Pavla Hávová     komentáře (0)

ČSOB podepsala s Ministerstvem financí ČR smluvní dokumentaci, která ošetřuje podmínky poskytování služeb distributora pro spořicí dluhopisy. Roční výnosy dluhopisů budou začínat od 0,85 % a končit na 6 % dle typu dluhopisu a délky splatnosti. ČSOB je připravena na spuštění prvního upisovacího období, jež začne 3. října 2011.

„Dluhopisy zprostředkujeme na všech 224 retailových pobočkách a také  přes naše privátní bankovnictví,“ říká Martin Jarolím, ředitel retailové pobočkové sítě ČSOB. A dále doplňuje: „Očekáváme, že o spořicí dluhopisy bude poměrně velký zájem a dojde k rychlému rozprodání plánovaného celkového objemu těchto dluhopisů.“ Úrokové sazby stejně jako jiné podmínky jsou stanoveny přímo Ministerstvem financí ČR. Poplatky za základní služby – jako je například vedení či zrušení účtu – budou zdarma. Úrokový výnos bude zdaněn standardní 15% srážkovou daní. Další informace jsou k dispozici přímo na speciálních webových stránkách MF ČR:http://www.sporicidluhopisycr.cz/cs/   


ČSOB zprostředkuje státní dluhopisy na všech 224 pobočkách pro retail

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2052058063

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 70 000

70000


ČÍSLO TÝDNE - 70 000 právě tolik živnostníků se přihlásilo do poloviny ledna k platbě paušální daně, která činí 5469 korun. Je to méně než původně odhadovalo ministerstvo financí, ale naopak více než se mohlo ještě na začátku roku zdát, po schválení daňového balíčku. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více