ČSOB zprostředkuje státní dluhopisy na všech 224 pobočkách pro retail


15. 09. 2011  17:24     Pavla Hávová     komentáře (0)

ČSOB podepsala s Ministerstvem financí ČR smluvní dokumentaci, která ošetřuje podmínky poskytování služeb distributora pro spořicí dluhopisy. Roční výnosy dluhopisů budou začínat od 0,85 % a končit na 6 % dle typu dluhopisu a délky splatnosti. ČSOB je připravena na spuštění prvního upisovacího období, jež začne 3. října 2011.

„Dluhopisy zprostředkujeme na všech 224 retailových pobočkách a také  přes naše privátní bankovnictví,“ říká Martin Jarolím, ředitel retailové pobočkové sítě ČSOB. A dále doplňuje: „Očekáváme, že o spořicí dluhopisy bude poměrně velký zájem a dojde k rychlému rozprodání plánovaného celkového objemu těchto dluhopisů.“ Úrokové sazby stejně jako jiné podmínky jsou stanoveny přímo Ministerstvem financí ČR. Poplatky za základní služby – jako je například vedení či zrušení účtu – budou zdarma. Úrokový výnos bude zdaněn standardní 15% srážkovou daní. Další informace jsou k dispozici přímo na speciálních webových stránkách MF ČR:http://www.sporicidluhopisycr.cz/cs/   


ČSOB zprostředkuje státní dluhopisy na všech 224 pobočkách pro retail

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20489799122

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více