Daň z příjmu lze jednoduše zaplatit pomocí bankomatů, a to i hotově


17. 03. 2010  11:12     Markéta Dvořáčková     komentáře (0)

Termín pro zaplacení daně z příjmu se blíží a většina poplatníků si nechává úhradu až na poslední chvíli. Výhodou platby daní z příjmu prostřednictvím bankomatu je přitom časová nenáročnost a jednoduchost celé operace. Zákazníci GE Money Bank mohou zadat příkaz k úhradě přes jakýkoliv z 628 bankomatů nejen se svou debetní kartou, ale také prostřednictvím kreditní karty. Kromě toho disponuje GE Money Bank také speciálními depozitními bankomaty, které navíc umožňují vklad hotovosti a její okamžité převedení na požadovaný účet. Daně tak lze jednoduše zaplatit bez čekání na pokladně finančního úřadu.

„Příkaz k úhradě přes bankomat je u klientů stále častějším způsobem zadávání platby. Oproti loňskému roku registrujeme 100% nárůst počtu těchto transakcí. Tuto transakci je možné provést přes kterýkoli bankomat GE Money Bank,“ říká Alice Škývarová, manažerka bankomatové sítě GE Money Bank. „Ovšem ani v případě, že klienti chtějí daně zaplatit v hotovosti, nemusí trávit čas čekáním na finančním úřadě. Peníze lze vložit do speciálního depozitního bankomatu GE Money Bank a okamžitě převést na požadovaný účet“ dodává Alice Škývarová. Při jednom vkladu lze do depozitního bankomatu vložit nejvýše 350 bankovek. V rámci tohoto množství banka nestanoví žádný finanční limit, který může zákazník do bankomatu vložit. Hotovost se po vkladu na účet připíše okamžitě. Při vložení peněz do bankomatu po 19. hodině, o víkendu nebo o svátcích se hotovost zákazníkům připíše na účet v nejbližší následující pracovní den. Depozitní bankomaty jsou v České republice teprve ve fázi postupného rozšiřování. GE Money Bank disponuje celkem třemi depozitními bankomaty v zemi. Na pražské Flóře a v Hradci Králové jsou zákazníkům přístupny 24 hodin denně sedm dní v týdnu, v obchodním centru Futurum v Ostravě pak od 6 hodin ráno do půlnoci. Při placení daní prostřednictvím platebního příkazu je nutné tento příkaz zadat nejpozději 30. března do 18 hodin. V případě pozdějších příkazů nelze garantovat doručení peněz v požadovaném termínu 31. března.


Daň z příjmu lze jednoduše zaplatit pomocí bankomatů, a to i hotově

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

27796440213

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

430


ČÍSLO TÝDNE 430 právě tolik miliard korun vyplatila Česká republika od roku 2006 na podporu obnovitelných zdrojů energie, zejména pak solárních elektráren. Ročně se tak vyplatí více než 45 miliard korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3600
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7305
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2005
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1244
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více