Dejte vědět Fischerovi, za kolik mu půjčíte Vy!


28. 03. 2013  15:26     Bankerat     komentáře (0)

Nejdříve slibovali miliardáři Janu Fischerovi peníze na kampaň a dopadlo to tak, že teď slibuje Jan Fischer, že určitě již brzy zaplatí dluh, který mu po neúspěšné kandidatuře na Hrad zůstal. A tak, zatímco se už na hradě zabydluje Miloš Zeman, Jan Fischer uhýbá před dotěrnými věřiteli i novináři. Na jedné straně na pět let výhled do Královských zahrad, na druhé nepříjemné starosti. Ale jedna šance tady ještě je – aukce půjček na www.bankerat.cz

Dejte vědět Fischerovi, za kolik mu půjčíte Vy!
Výše dluhu prezidentského kandidáta Jana Fischera je podle dostupných informací stále více jak 5 000 000 Kč. Peníze má pan Fischer údajně slíbené, ale zatím nechce říkat od koho. Že sliby jsou chyby, se už pan Fischer při snaze získat peníze na splacení dluhu za svoji volební kampaň přesvědčil několikrát.  Jakou skutečnou cenu má ale jeho dluh? Na největším internetovém portálu aukcí půjček www.bankerat.cz dnes startuje aukce půjčky na dluh Jana Fischera!  Přinášíme tímto panu Fischerovi poctivé řešení, pokud zjistí, že i ty současné sliby šlechetných miliardářů jsou plané.

.

PŮJČUJME SI MEZI SEBOU!

.

Kdokoliv teď může na internetovém portálu www.bankerat.cz navrhnout, za kolik by Janu Fischerovi půjčil na dluhy za prezidentskou kampaň. Ohodnotí se tak schopnost bývalého prezidentského kandidáta dluh splatit. A navíc věřitelé mohou své peníze zhodnotit o úrok. Částka i úrok půjčky jsou jen na věřitelích. Záleží pouze na Fischerovi, zda nabídky věřitelů přijme. Nebuďme zlomyslní. Může to potkat každého z vás. Budete kandidovat na prezidenta a nejen, že nepostoupíte ani do druhého kola, ale ještě vám zbudou milionové dluhy za kampaň! Kdo pak uhradí všechny náklady za Vás? Ne každý má svého Bakalu nebo Šloufa. A miliardáři, jak se ukázalo, mají raději vítěze, než poražené.

Jan Fischer je spolehlivý bývalý státní úředník. Bývalý předseda Českého statistického úřadu. Bývalý premiér úřednické vlády. Bývalý viceprezident Evropské banky pro obnovu a rozvoj. Bývalý favorit přímé prezidentské volby. Toho času bez zaměstnání. Nenechte ho pokorně přijímat dary a být tak závislý na svých mecenáších. Nic na světě není totiž zadarmo. Ani půjčené peníze.

Aukce podmínek půjčky Janu Fischerovi začíná už DNES NA TÉTO ADRESE!

Každá půjčka má svou hodnotu. I půjčka pro neúspěšného kandidáta na úřad prezidenta Jana Fischera. Vydělejte na tom. Půjčit zadluženému prezidentskému kandidátovi se Vám může vyplatit.Dejte vědět Fischerovi, za kolik mu půjčíte Vy!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

22699344603

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2,13


ČÍSLO TÝDNE - 2,13 procenta činila průměrná sazba hypoték v ČR v měsíci červen. I přes zvyšující se sazby lidé žádají o hypotéky stále více. Objemy poskytnutých hypotečních úvěrů jsou rekordní.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,4950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4980
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5835
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8810
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7190
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1250
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1851
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více