Digitální technologie a moderní design:
Nový koncept poboček mBank startuje v Českých Budějovicích


11. 11. 2016  12:17          komentáře (0)

mBank přichází se zcela novým konceptem modernizovaných poboček založených na digitálních technologiích. První pobočka tohoto druhu byla dnes představena v Českých Budějovicích. 

Digitální technologie a moderní design: Nový koncept poboček mBank startuje v Českých Budějovicích
Tyto inovativní prodejní místa pod názvem „light branch“ jsou doslova nabité moderními digitálními technologiemi, které mají klientovi usnadnit orientaci v produktech banky. Pobočka je vybavena tablety, LED obrazovkami, a oddělenou poradenskou částí. Klienti budou mít díky bezpečnému terminálu s připojením na internet možnost provádět veškeré transakce ve svém internetovém bankovnictví bez potřeby vlastního zařízení.

Nová kamenná pobočka poskytne klientům příležitost jednoduchého, rychlého a dostupného řešení jejich požadavků. Zároveň však nabízí možnost fyzického poradenství v případě zájmu o složitější produkty typu  mHypotéky či mPůjčky, kde klienti rádi vyhledávají spíše osobní konzultaci.

„Náš pilotní projekt zcela nového druhu poboček mBank jsme se rozhodli spustit v Českých Budějovicích,“ uvedl Pawel Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku. Pobočka je umístěna v nákupním centru Géčko na severu města. „Koncept moderních obchodních míst v obchodních centrech se nám plně osvědčil, proto ho chceme i nadále rozvíjet. Druhé prodejní místo nového typu za týden otevřeme v Hradci Králové a další budou následovat,“ dodal Kucharski.

mBank přišla do České republiky v roce 2007 jako první banka založená na novém principu, a to samoobslužném nízkonákladovém bankovnictví. Zákazníci si řídí své transakce a operace sami prostřednictvím internetového bankovnictví či telefonickou komunikací. Doplňkem samoobslužných kanálů je právě pobočková síť mBank, která čítá celkem 26 vlastních obchodních míst. Tu od loňského prosince doplňují také franšízová obchodní místa s názvem OK Point provozovaná spolupracovníky strategického partnera mBank, finančně-poradenské společnosti Broker Consulting.  Digitální technologie a moderní design: Nový koncept poboček mBank startuje v Českých Budějovicích

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23350490576

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6875
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,6045
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9604
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více