Druhý pilíř si u PSČP sjednáte i přes internet


25. 06. 2013  15:15     Petr Brousil     komentáře (0)

Klienti si mohou sjednat Důchodové spoření u Penzijní společnosti České pojišťovny (PSČP) také na internetu. Pokud chtějí využít nabídky unikátní GARANCE vkladů nebo jim je přes 35 let, zbývá jim pouze šest dnů.

Druhý pilíř si u PSČP sjednáte i přes internet
"Lidé starší 35 let mají v těchto dnech poslední šanci sjednat si Důchodové spoření. Stejně tak končí i naše nabídka unikátní GARANCE vkladů. Čas ke vstupu do druhého pilíře se krátí, a internet je ideálním kanálem k uzavření Důchodového spoření na poslední chvíli," říká Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PSČP.

Web www.pfcp.cz umožňuje uzavřít Důchodové spoření v pěti jednoduchých krocích. Vyplnění smlouvy je jednoduché a rychlé díky intuitivnímu formuláři, který sám hlídá, jestli jsou všechna povinná data vyplněna.

Zadání základních údajů následuje vyplnění dobrovolného dotazníku, který potenciálnímu klientovi vyhodnotí investiční profil a podle něj doporučí investici do dynamického, vyváženého nebo konzervativního spořicího programu. Spořící program zajistí efektivní rozložení investovaných prostředků do jednotlivých fondů a přizpůsobí strategii klientovu věku tak, aby pro něj byla co nejvýhodnější. Budoucí klient si však může nastavit strategii spoření podle vlastního uvážení. Ti, kteří chtějí využít končící nabídky unikátní GARANCE vkladů, si ji mohou zajistit přímo v průběhu procesu sjednání. Posledním krokem je potvrzení smlouvy, která následně přijde klientovi poštou.

GARANCE vkladů je unikátní produkt PSČP, který umožňuje klientům zajistit hodnotu jejich peněz ve druhém pilíři do konce roku 2015. Pokud by se klientův majetek ocitl ve ztrátě, dorovná mu Česká pojišťovna tento schodek v hotovosti. „Klienti se mohou během tříletého období bez rizika důkladně seznámit s Důchodovým spořením a poznat, že se jedná o bezpečný a atraktivní produkt,” říká Libor Pergl. Po dobu, kdy je aktivní GARANCE, Penzijní společnost České pojišťovny investuje klientův majetek bezpečně s nízkou mírou rizika. Po třech letech GARANCE skončí a klient pokračuje ve spoření podle svého původně zvoleného programu.

Důchodové spoření je samozřejmě možné uzavřít u PSČP i mimo internet. Budoucí klienti to mohou provést v pobočkách České pojišťovny, České pošty nebo u certifikovaných finančních poradců. Přes 24 tisíc klientů, což je více než polovina účastníků II. pilíře, důvěřuje Penzijní společnosti České pojišťovny, a proto si uzavřeli Důchodové spoření právě u ní. PSČP je lídrem na českém trhu nejen s Důchodovým spořením, ale i Doplňkovým penzijním spořením, ve kterém drží čtvrtinu trhu.Druhý pilíř si u PSČP sjednáte i přes internet

Diskutovat (0)


Vinou spících peněz na neúročených účtech Češi od počátku roku přišli o

7965210470

Devizová kalkulačka

Vypočítat

Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,4610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5840
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0150
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 26,6530
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,6205
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1800
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,7410