GEEN Vstřícná banka:
Dejte České spořitelně své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016


08. 03. 2016  00:18     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Česká spořitelna a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte České spořitelně své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016
Česká spořitelna má vynikající název. Odkazuje se na to, že je Česká, a že v ní můžou široké masy lidí spořit. I služby České spořitelny jsou orientovány na masy klientů, kteří jsou největší hodnotou této velké banky. Postupně se však snaží banka prosazovat i své prémiové produkty, které nabízí movitějším a bohatším klientům. Banka se snaží poskytovat i služby na míru. Tyto služby však stále mají nádech masovosti a efektivity tak, aby je mohlo využívat vždy co nejvíce lidí. Stále však lidé, kteří hledají skutečně individuální a osobní přístup a nové možnosti nesvazované přísně určenými parametry produktů naleznou lepší přístup v bankách jako UniCredit Bank či Raiffeisenbank.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

Banka patří mezi tři největší tuzemské banky a je také z hlediska poboček a bankomatů a jejich orientace nejdostupnější. Tato výhoda znamená pro banku jistotu klientů, kteří jsou na pobočkách a bankomatech, které jsou často jediné v malých či středně velkých obcích závislí.

S čím přišla banka ve IV. čtvrtletí 2015

Česká spořitelna přišla s kodexem služeb České spořitelny. Kodex této velké banky ukládá zaměstnancům, aby se chovali v souladu s těmito závaznými pravidly vůči klientům banky. Uvidíme, jak to vše bude v praxi fungovat, ale je zřejmé, že se banka snaží posílit pozici svých klientů při jednání s bankou.

Na konci října 2015 opět Česká spořitelna podpořila v rámci své Nadace České spořitelny organizace a jednotlivce, kteří se věnují svou pomocí znevýhodněným lidem. V rámci projektu rozdělí banka 100 tisíc Kč pro organizaci a 50 tisíc Kč pro jednotlivce. Široký rozsah pomoci banky znevýhodněným občanů a lidem se zdravotním postižení dlouhodobě velmi pozitivně oceňujeme i v rámci našeho hodnocení GEEN Vstřícná banka - Handicap Friendly.

Aby toho nebylo málo, podpořila Česká spořitelna osoby se zdravotním postižením i spuštěním bezbariérových webových stránek. Lidé se zdravotním postižením tak mohou využít moderních a uzpůsobených stránek pro komunikaci s Českou spořitelnou. Zároveň na těchto stránkách lidé naleznou vše, co banka osobám se zdravotním postižením poskytuje a služby, které jim nabízí. Stránky naleznete na www.bankabezbarier.cz

Banka se snaží zatraktivnit své služby a motivovat klienty pro jejich užívání i svým bonusovým programem iBod. Tento program je velmi široký a v rámci přidělených bodů mohou klienti směňovat tyto body za různé služby či slevy. Osobně jsem využil velké množství bodů v tomto programu výměnou za vrácení poplatku za vedení účtu po dobu jednoho roku. Úspora přes dva tisíce korun. Banka tedy do 30. listopadu 2015 přinesla pro své klienty, kteří využívají věrnostní program iBOD, speciální akci. Své ibody mohli v tomto období vyměnit za služby ČS výhodněji - za 50 % původního počtu ibodů.

Jestli nevíte, co u České spořitelny znamená pojmenování Melinda, tak vám to hned řekneme. Jedná se o mobilní aplikaci, v rámci které mohou klienti velice snadno a s využitím potřebných informací věnovat podporu několika dobročinným projektům. Jedná se o velmi skvělý nápad. GEEN Vstřícná banka: Dejte České spořitelně své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11841687196

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více