Equa bank snižuje úrokovou sazbu u nových hypoték na 1,99 % ročně


16. 03. 2015  14:22          komentáře (1)

Equa bank snižuje sazby u účelových hypoték. Nově nabízí tyto hypotéky s garantovanou sazbou 1,99 % ročně. Zároveň Equa bank prodlužuje stávající akční nabídku sazeb pro refinancování (1,99 % p.a.) a sazeb pro neúčelové hypotéky (3,99 % p.a.). 

Equa bank snižuje úrokovou sazbu u nových hypoték na 1,99 % ročně
Rovněž banka prodlužuje bonus 5000 korun ke každé hypotéce a odpuštění poplatku za poskytnutí hypotéky.  Uvedené akční nabídky platí pro žádosti o hypotéky podepsané do 11. května 2015. 

 

„Doposud jsme sazby pod 2 % nabízeli jen pro refinancování hypoték. Nyní jsme se rozhodli reagovat na požadavky klientů a nabídnout tyto sazby také pro nové hypotéky. Spolu s dalšími bonusy, jako je odpuštění poplatku za schválení hypotéky a finanční bonus 5000 korun ke každé hypotéce, patří nabídka Equa bank k těm nejlepším na trhu,“ uvedl Ondřej Hák, ředitel úvěrových a pojišťovacích produktů Equa bank.

 

Výhody hypotéčních úvěrů Equa bank:

  • Garantovaná úroková sazba 1,99 % ročně pro účelové hypotéky a refinancování (platí pro všechny hypotéky s fixací na 3 nebo 5 let ve výši od 700 tisíc korun až do 90% hodnoty nemovitosti se současným uzavřením pojištění schopnosti splácet)
  • Garantovaná sazba 3,99 % pro neúčelové hypotéky (platí pro všechny hypotéky s fixací 1, 3 a 5 let se současným uzavřením pojištění schopnosti splácet)
  • Finanční bonus 5000 korun ke každé hypotéce
  • Nulový poplatek za schválení úvěru
  • Vedení úvěrového účtu zdarma
  • Možnost bezplatných mimořádných splátek
  • Ke každé hypotéce zdarma Equa bank běžný účet, který byl opakovaně odborníky i veřejností vyhodnocen jako nejvýhodnější na trhu 


Equa bank snižuje úrokovou sazbu u nových hypoték na 1,99 % ročně


Myslel jsem, že už to půjde nahoru, ale místo toho to jde ještě dolů :) super ...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

35227806777

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Ekonomická důvěra spotřebitelů je nejnižší od dubna


Ekonomická důvěra spotřebitelů šla výrazně dolů. Dle dnešních čísel z ČSÚ se snížila na 83,1b, což je nejhorší výsledek od letošního dubna, tedy od jarního zastavení ekonomiky. Méně lidí hodlá spořit, navíc se větší podíl lidí obává dalšího růstu nezaměstnanosti. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více