Equa bank vylepšila mobilní bankovnictví


07. 03. 2016  15:14          komentáře (0)

Vylepšená aplikace je rychlejší a přístup do ní je nově umožněn prostřednictvím otisku prstů. 

Equa bank vylepšila mobilní bankovnictví
Equa bank vylepšila aplikaci mobilního bankovnictví, která nabízí bezpečnou a kompletní správu financí kdykoliv a kdekoliv. Nově se mohou klienti do aplikace přihlásit z mobilních telefonů s operačním systémem Android i iOS pomocí otisku prstů, což ještě více zvyšuje bezpečnost samotné aplikace. Ta je nově také stabilnější a rychlejší a doznala i vizuální změny přihlašovací obrazovky.  

Výstřižek.PNG „Neustále se snažíme zdokonalovat naše služby a věříme, že klienti ocení také vylepšení naší mobilní aplikace. U té je pro nás prioritou vysoké zabezpečení a přístup do aplikace prostřednictvím otisku prstů bezpečnost ještě více podpoří,“ říká Tomáš Veselý, ředitel depozitních produktů Equa bank. 

Další novinkou v aplikaci je například doplnění termínovaných vkladů do přehledu účtů, zrušení povinného pole BIC u Europlateb a celá řada drobných úprav a vylepšení. 

Prostřednictvím mobilní aplikace mají klienti neustálý přehled o svých účtech, zůstatcích, historii na účtech, trvalých platebních příkazech, notifikacích nebo plánovaných a uskutečněných platbách. 

 Equa bank vylepšila mobilní bankovnictví

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23507378980

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

4,8


ČÍSLO TÝDNE 4,8 právě tolik miliard korun vydělala Česká spořitelna na poplatcích a provizích. Je to o 6,7 procenta více než loni. Je zřejmé, že výnosy bank z poplatků po mnoha letech začínají opět růst. Banky tak nevydělávají jen na úrocích, ale i na dalších poplatcích za služby, které musí klienti často automaticky akceptovat.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5200
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,0690
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2170
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,0855
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,1080
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9820
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více