Era hypotéky si spočítáte na poště online, nyní i bez poplatku za zpracování


20. 02. 2013  14:55     tz     komentáře (0)

Až do konce dubna probíhá v západních Čechách pilotní program, díky kterému mohou klienti na deseti specializovaných bankovních přepážkách České pošty získat propočet a informace k Era hypotéce. V rámci něj mají klienti při uzavření Era hypotéky nárok na odpuštění poplatku za zpracování. Pokud si produkt  následně uzavřou, získají ještě poukaz v hodnotě 500 korun na pohonné hmoty do čerpacích stanic ÖMV.

Era hypotéky si spočítáte na poště online, nyní i bez poplatku za zpracování
„Doposud nám Česká pošta pouze předávala kontakty na klienty, kteří projevili zájem o naše hypoteční úvěry. Tento proces mnohdy trval až 14 dní, což nebylo příjemné ani pro jednu                         ze zúčastněných stran. Proto jsme se rozhodli pro nové řešení a tím je nabídka Era hypotéky přímo na České poště,“ říká Martin Pejsar, ředitel pro obchody v síti České pošty a dodává: „V pohodlí                   a soukromí Specializovaných bankovních přepážek je klientovi nastíněn základní model hypotečního úvěru, který je následně odeslán do banky. Konečnou nabídku řeší s klientem pracovník Poštovní spořitelny.“

Era hypotéka je určena pro větší investice do bydlení - koupě bytu či domu, stavba domu, větší rekonstrukce a podobně. Garantuje stejnou úrokovou sazbu po dobu 30 dnů od předložení nabídky. Klient si může půjčit až do 100 procent zástavní hodnoty nemovitosti. Zákazníci získají navíc zdarma výpis z katastru nemovitostí přímo ve Finančním centru. Dále si mohou klienti nechat provést expresní ocenění bytu, které se stanoví na základě cenové mapy a je rovněž zdarma.

 

Era hypotéka je nově nabízena s bonusem finanční úlevy ve výši 5 %, která bude klientovi vyplacena ve dvou mimořádných splátkách.  První polovina bonusu bude uhrazena po 12 letech splácení, druhá pak bude uhrazena při splatnosti úvěru. Bonus je již zohledněn při výpočtu měsíční splátky.

Parametry Era hypotéky s bonusem

Splatnost úvěru

Minimálně 20 let

Minimální výše úvěru

200 000 Kč

Maximální výše úvěru

Do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti

Úroková sazba

Fixní na období 3 a 5 let

Bonus

5 % z vyčerpané výše úvěru

Termín vyplacení bonusu

První polovina bonusu bude uhrazena po 12 letech splácení hypotečního úvěru, druhá polovina bonusu bude uhrazena při splatnosti úvěru.

 

V letošním roce bude mít Era a Poštovní spořitelna celkem 150 nových Specializovaných bankovních přepážek v síti České pošty. Jedná se o přepážky bez skla, kde si může klient sednout a být pohodlně obsloužen.

Seznam specializovaných bankovních přepážek, které jsou do pilotu zapojeny:

 • Aš 1 – Poštovní náměstí 911
 • Mariánské Lázně 1 – Poštovní 70
 • Sokolov 1 – K. H. Borovského 1420
 • Klatovy 1 – Nádražní 89
 • Plzeň 1 – Solní 20
 • Plzeň 18 – Macháčkova 22
 • Plzeň 23 – Alej Svobody 21
 • Rokycany 1 – Jiráskova 247
 • Stříbro – 28. Října 217
 • Tachov 1 – Hornická 1596

Pilotní program bude ukončen 30. dubna 2013.

 

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků.

Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a.s.Era hypotéky si spočítáte na poště online, nyní i bez poplatku za zpracování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

18270440520

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,7


ČÍSLO TÝDNE - 3,7 o tolik miliard korun se snížil čistý zisk bankám působícím v České republice v prvním čtvrtletí 2021. Doznívají tak negativní vlivy koronavirových restrikcí a útlumu ekonomiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5810
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5430
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6165
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7705
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3775
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1800
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1917
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více