Fio banka uspořádá investiční semináře po celé České republice


04. 09. 2015  10:07          komentáře (0)

Fio banka zahajuje projekt Škola investování, který zájemcům o investování nabídne 60 seminářů ze světa kapitálových trhů. Jedná se o 12. ročník a témata jsou určena úplným začátečníkům i pokročilým investorům. Účast na seminářích je zcela zdarma.

Fio banka uspořádá investiční semináře po celé České republice
Česká Fio banka je největším online brokerem v České republice a dlouhodobě se zaměřuje na podporu vzdělávání v oblasti investování. Každoročně pořádá ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM bezplatné investiční semináře pro širokou veřejnost. Začátečníci i pokročilejším investoři tak mají možnost během 60 večerů získat informace o tom, jak obchodovat na českých a světových trzích, do čeho investovat a na co si při investování dávat pozor. Součástí seminářů je také interaktivní ukázka nákupu či prodeje akcií v USA prostřednictvím aplikace e-Broker, která investorům umožňuje spravovat portfolio cenných papírů online.

Semináře se uskuteční ve 34 městech od 21. září do 3. prosince 2015 a zájemcům o investování nabídnou celkem tři rozdílná témata. Všem, kteří s obchodováním začínají, je určeno první téma, kde se seznámí s úplnými základy investování, popřípadě druhé téma zaměřené na historii a fungování zahraničních burz v čele s USA, Německem a Polskem. Pro pokročilé investory je pak připraven třetí tematický okruh pojednávající o obchodování na úvěr, spekulacích na pokles cen akcií a obchodování s termínovanými kontrakty futures. Účast na seminářích je bezplatná, stejně tak registrace, kterou je možné provést online na webu Fio banky.

 „Vnímáme zájem lidí zhodnocovat své finance. Ve chvíli, kdy se rozhodnou pro jinou formu, než je spořicí účet či termínovaný vklad, je alternativou investování do cenných papírů. Našim klientům-investorům nabízíme podporu v podobě moderních aplikací, zpravodajství a analýzy z trhů či tým zkušených makléřů, ale snažíme se pomáhat také všem, kteří se o investování zajímají nebo s ním teprve začínají. Proto každoročně pořádáme semináře po celé České republice, na které se může zdarma registrovat úplně každý,“ komentuje zahájení Školy investování Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Fio banka uspořádá investiční semináře po celé České republice

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

3696525863

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

21375


ČÍSLO TÝDNE - 21 375 právě tolik návrhů na povolení osobního bankrotu bylo podáno v roce 2022. Jedná se o poměrně výrazný pokles proti předchozím létům, kdy naopak počet bankroků výrazně narůstal.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,7760
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,9640
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0455
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 26,5205
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7580
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1350
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8517
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více