GEEN Vstřícná banka:
Dejte Equa Bank své vysvědčení


03. 08. 2015  00:07     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Equa Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Equa Bank své vysvědčení
Hned na začátku roku přišla Equa Bank s jakou si bombou. Představila hned tři nové produkty, které měly být v podstatě přelomové. O co se jednalo?

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

 

První novinkou mělo být, že jako jediná banka na trhu Equa nově nabídla běžný účet zcela zdarma bez jakýchkoliv dalších podmínek. Druhou novinkou je účet HIT s úrokovou sazbou až 1,5 % ročně, který nově rozšiřuje nabídku spořicích účtů této banky a jako třetí novinka je nové nadstandardní pojištění pro nejběžnější životní situace. Ani jeden z produktů není až tak přelomový, nebo zásadně výjimečný, ale přesvědčení bance brát nebudeme.

Od ledna do dubna se v podstatě v bance a její nabídce nic moc neděle, kromě několika zdánlivě nezávislých průzkumů typu - "Pouze třetina živnostníků a malých firem je jednoznačně rozhodnutá zůstat u své banky. Každý desátý naopak plánuje banku změnit a téměř 90 % z nich se chystá přejít k nějaké z nových bank. Nejčastějšími důvody pro změnu banky jsou přitom horší podmínky a vyšší poplatky, pomalost, byrokracie a špatné jednání zaměstnanců stávající banky." Uvedená ukázka mluví za vše.

Až v dubnu tedy banka představila také produkty pro podnikatele a živnostníky. Equa bank uvedla na trh dva nové běžné účty pro firemní klienty SECTOR a TRADE. Zároveň nově nabídla možnost vedení běžného účtu zdarma všem firemním klientům. Pokud má klient na účtu určitý minimální zůstatek, má vedení účtu zdarma, včetně dalších služeb - například neomezené výběry z bankomatů všech bank po celé ČR nebo tuzemský platební styk.

Na malou banku to není úplně špatné. Banka ale zaostává za svými nízkonákladovými konkurenty a to jak do rozsahu inovací tak mediální viditelnosti.

Equa tak představuje v mém hodnocení určitý lepší střed.GEEN Vstřícná banka: Dejte Equa Bank své vysvědčení

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11836309957

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více