GEEN Vstřícná banka:
Dejte GE Money Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016


18. 03. 2016  00:28     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla GE Money Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte GE Money Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016
GE Money bank platila a platí za velmi inovativní banku. V historii tak přišla s několika zásadními produkty, které změnily charakter bankovního trhu u nás. Za připomenutí stojí refinancování půjček, které po této bance začaly nabízet téměř všechny tuzemské banky a tento produkt je stále pro klienty velmi zajímavý.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

Jak jsme konstatovali už minule, její hodnocení se v našem ratingu v poslední době mírně snižuje. Ke zlepšení ale musí banka přidat především v drobné, mravenčí práci s klienty. Tam má banka totiž velmi velké rezervy a ne každý klient je s touto bankou spokojený. Mediální propagace, inovace a jiné veliké věci nic neukazují o tom, jak se banka chová na mikroúrovni ke každému ze svých klientů. Postupy banky pak nejsou vždy proklientské. A nyní k těm aktualitám.

S čím přišla banka ve IV. čtvrtletí 2015

Banka nemohla v předvánočním období pominout svého maskota - kocoura, který se aktivně vyjadřuje ke všem krokům banky a stal se tak hlavním mluvčím GE Money Bank.

Banka tak spustila veselou aplikaci, kterou nazvala vánoční inspirátor a jejím hlavním smyslem je pomoci klientům banky ve vybírání vánočních dárků. A když už se tu bavíme o utrácení, proč aplikaci nepropojit s věrnostním programem bene+, kde mohou klienti získat nejrůznější bonusy a odměny.

I GE Money se mohla za poslední tři čtvrtletí pochlubit nárůstem zisku. Konsolidovaný čistý zisk skupiny GE Money za prvních devět měsíců roku 2015 meziročně vzrostl o 10 % na úroveň 3,5 miliardy Kč. Banka se tak stejně jako ostatní banky veze na vlně prosperity bankovního sektoru v ČR.

A když už jsou ty Vánoce, tak ani GE Money nezůstala pozadu ve svých charitativních projektech. Téměř 300 vánočních dárků pro děti z 11 dětských domovů a speciálních škol nakoupili dobrovolníci z GE Volunteers. Navíc se k nim již potřetí připojili kolegové z GE Aviation, kteří pořídili dalších 89 dárků pro děti z dětských domovů a rané péče.

I v prosinci bylo u této banky samozřejmostí přinášení zajímavých článků a průzkumů souvisejících s vývojem tuzemského hospodářství, nebo návyky klientů. Mohli jsme se tak mimo jiné dovědět, jak si Češi užívají nákupu dárků, jak lidé platí za úklidové služby v předvánočním období, nebo do čeho se balí Vánoční dárky.GEEN Vstřícná banka: Dejte GE Money Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11842514749

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více