GEEN Vstřícná banka:
Dejte GE Money své vysvědčení


10. 08. 2015  00:38     Miroslav Zeman     komentáře (1)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla GE Money Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte GE Money své vysvědčení
GE Money Bank je tradiční, středně velká až velká banka, která má na tuzemském trhu velmi silnou pozici. GE Money Bank se také stala nejvstřícnější bankou za rok 2010. Banka umí velmi dobře inovovat své produkty a umí své nápady zavádět do praxe. Již legendární je zavedení refinancování půjček ze strany této banky, která přišla s tímto řešením jako první.

Zlepšit by se GE měla ve svém vztahu ke klientům, zejména na úrovni svých poboček. Cílem by měla být spokojenost klientů a nikoliv jen prodat co nejvíce výnosných produktů a služeb.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

 

GE Money Bank patří už k těm větším bankám. Poslední dobou sice v hodnocení našeho projektu ztrácí, ale má naději na zlepšení. Ke zlepšení ale musí banka přidat především v drobné, mravenčí práci s klienty. Tam má banka totiž velmi velké rezervy a ne každý klient je s touto bankou spokojený. Mediální propagace, inovace a jiné veliké věci nic neukazují o tom, jak se banka chová na mikroúrovni ke každému ze svých klientů. Postupy banky pak nejsou vždy proklientské. A nyní k těm aktualitám.

Leden začala banka tzv. novoročním dárkem. Klienty využívající účet Genius bene+ odměňuje banka každý měsíc padesátikorunou. Je však nutné, aby konto aktivně klient aktivně využíval.

V lednu vymyslela banka trefnou akci. V návaznosti na její reklamu s kocourkem se banka rozhodla podpořit právě kočky. GE Money Bank přispěla částkou 201 340 Kč na konto o.p.s. Devět životů. Banka od roku 2013 využívá ve své komunikaci naštvaného kocoura, proto se rozhodla prostřednictvím webu kocourovakoleda.cz podpořit sdružení, které se stará o opuštěné kočky.

I tato banka se nevyhnula účelovým průzkumům, které mají za cíl hlavně propagovat vlastní produkt. "Většinu klientů jejich banka nikdy ničím neodměnila. Tak to alespoň vyplynulo z lednového průzkumu GE Money Bank na vzorku 300 respondentů. Kdyby klienti od banky obdrželi nějakou finanční odměnu, téměř polovina by ji přidala ke svým úsporám. Ostatní by ji využili, aby udělali radost sobě nebo svým blízkým." Co je v podtextu té zprávy? No to, že GE je prostě jiná a klienty odměňuje padesáti korunami měsíčně.

Únor přinesl další novinku. GE Money Bank uvedla na trh novou kategorii půjček. Nový revolvingový spotřebitelský úvěr Expres Plus s rezervou má klientům umožnit si kdykoliv opakovaně půjčit. Zákazníci mohou využívat také první kartu ke spotřebitelskému úvěru, se kterou se dá platit u obchodníků nebo vybírat z bankomatu. Tento typ úvěru se přitom velmi podobá podobným produktům jako kreditní kartu či kontokorent.

Moc hezkou akci přinesla GE Money Bank na začátku dubna. Dobrovolnická organizace GE Volunteers, kterou tvoří zaměstnanci GE Money Bank a jejich blízcí, opět, již po patnácté pomohla s přípravami velikonočních oslav v domech pro seniory a institucích se zaměřením na děti. Za všechny moc děkujeme.

V dubnu přišla banka i s produktem pro podnikatele. GE Money Bank nabídla podnikatelům spořicí účet nejenom v korunách, ale také v eurech nebo dolarech. Peníze, které podnikatelé generují ze zahraničních obchodů, se jim tak mohou zhodnocova vyšší úrokovou sazbou než na běžném účtu. Ve srovnání s termínovanými vklady k nim mají navíc kdykoliv přístup a mohou je flexibilně využívat při svém podnikání.

Banka také stejně jako ostatní banky představila své hospodářské výsledky za rok 2014. Konsolidovaný čistý zisk skupiny GE Money Česká republika za rok 2014 dosáhl 4,3 miliardy Kč a meziročně vzrostl o 11 %. GEEN Vstřícná banka: Dejte GE Money své vysvědčení

Prodej?
Dobrý den, mohla bych se zeptat co je pravda na tom ze GE v ČR končí protože se má prodávat nebo ...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11842024897

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více