GEEN Vstřícná banka:
Dejte Komerční bance své vysvědčení


17. 08. 2015  00:58     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení




Komerční banka patří do tzv. velké bankovní trojky. Spolu s Českou spořitelnou a ČSOB tvoří základ našeho bankovního trhu. Komerční banka má i přes svou velikost velmi vstřícnou poplatkovou politiku. Komerční banka se také jako jediná z těchto velkých bank umístila na prvním místě v našem hodnocení bank a to ve druhém čtvrtletí roku 2014. 

Komerční banka je také bankou inovativní. Má poměrně přehledný sazebník poplatků a pravidelně ruší tzv. nejabsurdnější bankovní poplatky.

Komerční banka je banka se zajímavým image. Jedná se o velkou banku, kterou její klienti vnímají jako takový nadstandard. Není to "jen" spořitelna, je to prostě "komerční". A banka na této vlně a image docela dobře funguje a prezentuje se.

Banka spojila šikovnou poplatkovou politiku, která je poměrně vstřícná a z velkých bank je tato politika doslova nejvstřícnější, s individuálním přístupem ke klientům. K tomu nabízí velmi široký rozsah produktů a služeb, které jsou i velmi netradiční. 

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

Rok zahájila Komerční banka velmi sympaticky. Nadace Komerční banky Jistota předala organizaci SOS dětské vesničky dar ve výši částky 362 611 korun. Z poskytnutého příspěvku bude v Karlovarských SOS vesničkách opravena střecha domku, ve kterém aktuálně žije otec samoživitel se svými pěti dětmi.

V únoru přišla banka s nepříliš zajímavou nabídkou u své kreditní karty pro podnikatele. Z každé platby Kartou Business World, vyvinutou ve spolupráci se společností MasterCard, připisuje Komerční banka klientovi odměnu ve výši 1 %. Skutečně nic tak netradičního se nekoná.

Komerční banka také stejně jako ostatní velké banky představila v únoru své hospodářské výsledky za celý rok 2014. Čistý zisk připadající akcionářům dosáhl 13,0 miliard Kč, což představuje meziroční zvýšení o 4 %. Stejně jako u jiných zahraničních velkých bank kritizujeme odliv těchto prostředků do zahraničí a jejich minimální využití pro investice zpět do banky a tuzemské ekonomiky.

Na konci února se také Komerční banka zviditelnila na poli hypoték, kde oznámila snížení základní úrokové sazby pod 2 procenta.

Březen přinesl také vstřícné kroky této banky vůči podnikatelům. Komerční banka rozšířila nabídku pro malé firmy a podnikatele, kterým nově nabídla i možnost využít cenového zvýhodnění při čerpání Profi úvěru. Podnikatelům, kteří si do konce letošního dubna sjednali Profi úvěr, vrátila banka na splátkách úroků až 25 tisíc Kč. Pro nárok na bonus musel klient řádně splácet a mít běžný účet u Komerční banky.

Velmi dobrým nápadem byla akce Komerční banky, která zafinancovala vstupné do Nároční galerie, kam mohli všichni návštěvníci a zájemci o prohlídku do 18 let a studenti do 26 let jít zdarma. Dlouhodobý záměr bezplatného vstupného pro mladou generaci se podařilo naplnit ve spolupráci s Komerční bankou, která vstupenky za tuto část návštěvníků uhradí. Nulové vstupné se vztahuje jak na české, tak zahraniční návštěvníky, kteří Národní galerii v Praze navštíví v období od dubna do prosince 2015.

Bance se také podařilo trefit do černého. Tak musím nazvat vylepšení banky, která u hypoték na stavbu domu či rekonstrukci nepožaduje předkládání faktur. Komerční banka tak přestala vyžadovat u Hypotéky se zálohovým čerpáním dokládání faktur za stavební práce a materiál. Pro klienty banky se výrazně zjednodušila administrativa spojená s výstavbou nebo rekonstrukcí rodinného domu či bytu. Při sjednání hypotéky je potřeba hlavně předložit rozpočet. Skvělé zlepšení a velmi vstřícný krok reálně kopírující preference a přání velké části klientů.

Inovaci zavedla Komerční banka i u velmi sledované bezpečnosti finančních produktů, zejména platby kartou na internetu. Komerční banka zpřístupnila svým klientům zdarma speciální software IBM, který znásobí ochranu jejich počítače a minimalizuje riziko zneužití přihlašovacích údajů do internetového bankovnictví. Klienti si řešení IBM na ochranu svého počítače instalují z bezpečného prostředí internetového bankovnictví MojeBanka. Bezpečnostní software si dosud stáhlo více než 25 tisíc klientů Komerční banky.



GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení

Diskutovat (0)