GEEN Vstřícná banka:
Dejte Poštovní spořitelně své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016


09. 09. 2016  00:40     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Poštovní spořitelna a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Poštovní spořitelně své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016
Poštovní spořitelna je vlastně produkt ČSOB. Je založena na výsadním postavení svých poboček na pobočkách České pošty. Ačkoliv je budována jako samostatná značka a samostatný produkt, nemůžeme si nevšimnout jednotné strategie a sdílení produktů a služeb mezi těmito spřízněnými bankami. To se týká i tiskových zpráv a konferencí obou bank.

K hodnocení bychom tak opakovali to co jsme psali již u ČSOB. Speciálně Poštovní spořitelny se týká zpráva o spuštění bezkontaktních nálepek nově i pro klienty ERY, což banka oznámila v dubnu tohoto roku.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

S čím přišla banka v II. čtvrtletí 2016

Poštovní spořitelna spustila v dubnu nový koncept úvěrů. Hlavní výhodou Poštovních půjček má být jejich dostupnost, a to jak lokální, tak cenová. Poštovní půjčku lze získat s úrokem od 5,9 %. Na nejvýhodnější sazbu klienti dosáhnou pokud využijí konsolidaci úvěrů u jiných bank. Nutné je k Poštovní spořitelně převést úvěry ve výši alespoň 50 000 korun a zároveň i  platební styk.

Od května se Era svět na pražském Jungmannově náměstí jmenuje ČSOB inspirace. Ke změně jména dochází v souvislosti se změnou konceptu tohoto místa. Uvidíme k čemu a v jakém rozsahu povede začátek změn z názvu Era na ČSOB.. Je jasné, že i Poštovní spořitelna či spíše ČSOB přemýšlí co bude, až doběhne smlouva této banky s Českou poštou o využívání jejich poboček.GEEN Vstřícná banka: Dejte Poštovní spořitelně své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14615537233

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5180
Kurz USD Americký dolar 1 USD 20,9780
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6195
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5810
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2900
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1803
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více