GEEN Vstřícná banka:
Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení


14. 09. 2015  00:58     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Raiffeisenbank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení
Raiffeisenbank působí jako velmi profesionální banka, která má zmáknutou strategii vůči individuálním klientům a umí jim přizpůsobit svou nabídku. Raiffeisenbank je totiž středně velká banka, která na individuálním přístupu postavila svou politiku. Kromě individuálního přístupu také boduje RB nízkými poplatky a různými bonusy za používání svých produktů zejména účtu. Je pravdou, že jinou cestu ani tyto banky nemají. Velkým bankám nemohou masovostí klientely a produktů konkurovat, proto musí nabízet něco jiného, speciálního. Lze říci, že toto banka docela dobře umí.

Raiffeisenbanku si také velmi dobře pamatujeme jako úplně, historicky první Vstřícnou banku, kterou se stala za první čtvrtletí roku 2010.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

Nový rok započala Raiffeisenbank informací o vývoji počtu svých hypoték. Podle tvrzení banky se počet hypoték zvýšil v roce 2014 o celých 11 procent.  Lze dodat, že i v případě hypoték uplatňuje banka ve své politice a strategii individuální přístup ke klientům.

Raiffeisenbank od 1. února spustila nový spořicí účet bez výpovědní lhůty, který se s úrokovou sazbou 1,3 % zařadil dle tvrzení banky mezi nejvýhodnější spořicí účty na českém trhu.

V březnu se banka nezapomněla pochlubit výší odměn, které poskytla svým klientům za používání kreditních karet. Raiffeisenbank již na odměnách za používání kreditních karet vyplatila přes 100 milionů korun. O odměnách ke kreditním kartám, které sami o sobě působí, jako skvělý produkt si myslím své.

Raiffeisenbank se také pochlubila dubnovým zvýhodněním svých hypoték. Raiffeisenbank je pojala jako tradiční jarní Hypodny. Klienti mohli získat slevu na úrokové sazbě, mimořádný bonus 4000 Kč při podpisu hypotéky i možnost bezplatných mimořádných splátek. Ne že by podobné věci nenabízely i jiné banky, nicméně banka to umí hezky zabalit a přidat pentličku, což působí mile.GEEN Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11834087068

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více