GEEN Vstřícná banka:
Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016


22. 03. 2016  00:31     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Raiffeisenbank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016
Raiffeisenbank působí jako velmi profesionální banka, která má dobře propracovanou strategii vůči individuálním klientům a umí jim přizpůsobit svou nabídku. Raiffeisenbank je totiž středně velká banka, která na individuálním přístupu postavila svou politiku. Kromě individuálního přístupu také boduje RB nízkými poplatky a různými bonusy za používání svých produktů zejména účtu. Je pravdou, že jinou cestu ani tyto banky nemají. Velkým bankám nemohou masovostí klientely a produktů konkurovat, proto musí nabízet něco jiného, speciálního. Lze říci, že toto banka docela dobře umí.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

Raiffeisenbanku si také velmi dobře pamatujeme jako úplně, historicky první Vstřícnou banku, kterou se stala za první čtvrtletí roku 2010.

S čím přišla banka ve IV. čtvrtletí 2015

Začneme hodnocení této banky pochlubením se. Banka se zařadila mezi společnosti s odpovědným přístupem k podnikání v soutěži TOP Odpovědná firma. Hodnocení je udělováno firmám, které se dlouhodobě a strategicky věnují odpovědnému podnikání v klíčových oblastech společenské odpovědnosti a přinášejí inovativní řešení v rámci udržitelného podnikání. Tolik definice.

V prosinci banka také přišla s prognózou ekonomického vývoje, který uvádíme jen proto, že aktivita banka byla v posledním čtvrtletí roku skutečně minimální.

Mimo výše uvedené pak banka informovala své klienty o svých otevíracích dobách v závěru loňského roku, což opět není nic výjimečného. Jinak se před Vánoci v RB spíše odpočívalo.GEEN Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11839267624

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více