GEEN Vstřícná banka:
Dejte Sberbank své vysvědčení


12. 10. 2015  00:04     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Sberbank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Sberbank své vysvědčení
Sberbank po převzetí tehdejší Volksbank výrazným způsobem oživila. Typicky zelená, ekologická barva je dobře vidět a je sympatická. Banka je také aktivnější. Je vidět, že se Sberbank snaží zachytit na novém trendu růstu nízkonákladových bank a zájmu o ně. To je také v této chvíli a situaci na trhu jediná možná cesta jak relativně rychlým způsobem dosáhnout posílení pozice na trhu.

V opačném případě by totiž banka, stejně jako její právní předchůdkyně upadla do zapomnění a nevýznamnosti. A tomu se bude chtít Sberbank určitě vyhnout. Důkazem oživení aktivity banky jsou i následující řádky hodnocení.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

V únoru přišla Sberbank, dříve německá Volksbank s vylepšením svého spořícího účtu. Tím se připojila ke své konkurenci, která z velké části právě v tomto období upravuje úroky u svých spořících a termínovaných účtů. U nového FÉR spoření zvýšila Sberbank hranici pro sazbu 1,63 % na 300 tisíc Kč a také zvyšuje sazbu ve druhém pásmu na 0,83 %, u spořicího účtu GARANCE 2016 se zvýšilo pásmo úročené 1,43 % z 2,5 mil. na 5 mil. Kč. Sazby u obou spořicích účtů navíc banka garantuje až do konce ledna 2016.

Dále banka přišla s další výhodou, kterou je i nový eShop, který klientům umožní založení spořicího účtu během pár minut bez nutnosti návštěvy pobočky. V zásadě se jedná o šikovnou aplikaci, kde si klient založí spořící účet a přečte si o něm vše potřebné.

Banku musím pochválit i za její charitativní činnost, která je poměrně rozsáhlá. Sberbank již potřetí uspořádala dobročinnou akci Dárky do dětských domovů. Zaměstnanci banky tak splnili vánoční přání desítkám dětí ze čtyř dětských domovů a rozdali jim více než 90 dárků.

Sberbank se na začátku roku také pokusila zvýšit zájem o své hypoteční úvěry. Hypotéku tak bylo možné získat se sazbou 2,22 % a nově bylo možné si půjčit i na vybavení domácnosti až 500 tisíc Kč, a to za stejnou sazbu.

 GEEN Vstřícná banka: Dejte Sberbank své vysvědčení

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11834512596

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více