GEEN Vstřícná banka:
Dejte Zuno své vysvědčení


05. 10. 2015  00:07     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Zuno a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Zuno své vysvědčení
Zuno je obecně nejslabší z trojky nízkonákladových bank, která vstoupila společně na trhu. Není tedy žádným překvapením, že se tato banka aktuálně prodává. Zuno není v ničem v podstatě výrazná a člověk nemá proč by si ji měl pamatovat. Také její aktivita výrazným způsobem zaostává. 

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

Za první čtvrtletí přitom banka přišla pouze s dvěma nějak zajímavými sděleními či opatřeními. A to je dost málo, zejména v porovnání s přímou konkurencí dalších nízkonákladových bank.

Online banka Zuno, jak se banka ráda tituluje, v nové kampani představila úrok, který garantuje klientovi po celou dobu splácení. V praxi to znamená, že pokud zákazník dostane výhodnější nabídku od jiné banky i v době splácení refinancovaného úvěru, tedy po jeho načerpání, Zuno úrok ještě sníží pod tuto nabídku. Konkrétní postup jak a zda věc vůbec funguje, testujeme.

Dále se pak banka pochlubila novým konceptem s redesignovaným produktem. Trochu kostrbatě řečeno, ale je to prostě součástí image banky. Jde jen o to, aby banka uměle budovaným image nenahrazovala nedostatek myšlenky a inovace svých produktů.

Banku však musíme velmi pochválit za její vstřícnou proklientskou politiku. Tato banka dokáže uznat svou chybu, nebo nějakou nejasnost vůči klientům a vrátit jim poplatek, který klient nechápal, nebo s ním souvisel nějaký problém. To se u jiných bank nevidí.

 GEEN Vstřícná banka: Dejte Zuno své vysvědčení

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11839421012

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více