GEEN Vstřícná banka:
Jak hodnotila Markéta Grušáková - III. čtvrtletí 2015


20. 11. 2015  00:27     Miroslav Zeman     komentáře (1)

PÁTEČNÍ SERIÁL - HODNOCENÍ POROTCŮ V PROJEKTU GEEN VSTŘÍCNÁ BANKA: Jak hodnotí porotci v projektu GEEN Vstřícná banka? Nic neskrýváme a všechna hodnocení jsou veřejná a průhledná. Proto vám je také přinášíme v našem seriálu.

GEEN Vstřícná banka: Jak hodnotila Markéta Grušáková - III. čtvrtletí 2015
Porotkyně Ing. Markéta Grušáková je zástupcem mediálního partnera projektu Parlamentnilisty.cz. Porotkyně má bohaté zkušenosti nejen z bankovní a redaktorské činnosti, ale také ze své současné manažerské činnosti.

Česká spořitelna

Opravdu velkou pochvalu si zaslouží ČS za vkladové bankomaty. Místo dlouhého čekání na pobočce, případně na poště, jednoduše přes bankomat vložit peníze, je opravdu krok kupředu!

Celkové hodnocení: 8

ČSOB

ČSOB chce být vnímána jako dynamická, inovativní a přátelská banka. Což se ji na trhu tradičních bank poměrně daří, nicméně primárně mladší generace si stále raději volí nové banky, které například nabízí vedení účtu zcela zdarma.

Celkové hodnocení: 7

Komerční banka

Novinka v podobě přihlášení do internetového bankovnictví přes telefon pouze díky otisku prstu je jistě věc, která mnohým klientům ulehčí situaci. Nicméně v tuto chvíli je dostupná pouze pro majitele iPhonu. Ve třetím čtvrtletí také přinesla benefit pro žadatele o hypotéky v podobě možnosti každoročního mimořádného splacení jistiny. Vzhledem k tomu, že tato možnost u jiných bank existuje běžně, to byl krok, který byl nezbytně nutný.

Celkové hodnocení: 7

GE money bank

GE money bank nepředstavila žádnou významnou novinku. Směrem ke klientům se věnovala spíše akčním nabídkám na výhodné půjčky a úvěry. Pozitivně však hodnotíme její projekt na biometrické podpisy. Nejenže usnadní a zrychlí práci svým klientům, ale zároveň tím šetří životní prostředí.

Celkové hodnocení: 8

Raiffeisen bank

Ve třetím čtvrtletí banka nepřinesla žádnou novinku.

Celkové hodnocení: 7

Poštovní spořitelna

Viz ČSOB

City Bank

Běžný standard

Celkové hodnocení: 6

Volksbank – Sberbank.cz

Sberbank představila nová běžná konta s velice zajímavým úročením. A to nejen pro občany, ale také pro podnikatele.

Celkové hodnocení: 9

Unicredit Bank

Unicredit bank si právem drží prvenství v oblasti financování bydlení. A to nejen díky nízkým úrokovým sazbám, ale také díky velmi kvalitní péči o zákazníky

Celkové hodnocení: 9

mBank

mBank připravila pro budoucí, ale také stávající klienty příjemné letní akce. Jedná se sice o „náborovou“ kampaň na nové klienty, každopádně klienti bonusy jistě ocení. Jinak však banka nepřichystala žádnou významnou novinku.

Celkové hodnocení: 7

LB=BW

Banka mezi veřejností není příliš známa. „Běžní“ občané ji pak vnímají spíše jako standard.

Celkové hodnocení: 5

FIO banka

FIO banka si zaslouží body v každém případě, je to mladá dynamická banka, která vychází svým klientům vstříc. Banka nabízí velmi výhodné produkty nejen občanům, ale také podnikatelům

Celkové hodnocení: 8

Air bank

Air bank nabízí velmi zajímavé produkty. Účty se zajímavým zhodnocením, výhodné hypotéky, příjemné internetové prostředí.

Celkové hodnocení: 8

Equa bank

Mladá banka s potenciálem.

Celkové hodnocení: 8

ZUNO bank

Nová, dynamická banka. Ve třetím čtvrtletí se zaměřila více na půjčkovou politiku, její výhodné sazby ji pravděpodobně opravdu přivedenou novou klientelu.

Celkové hodnocení: 7

 

POJĎTE ROZHODNOUT O SVÉ NEJVSTŘÍCNĚJŠÍ BANCE A OZNÁMKUJTE SVOU BANKU V UNIKÁTNÍM HODNOCENÍ PRVNÍHO KLIENTSKÉHO RATINGU BANK GEEN VSTŘÍCNÁ BANKA ZDE!

GEEN_vstricnaGEEN Vstřícná banka: Jak hodnotila Markéta Grušáková - III. čtvrtletí 2015

Dotaz
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na 2 věci: 1. v hodnocení KB píšete cituji: "Vzhledem k tomu, že ta...
Diskutovat (1)