Hypotéka s prémií odmění klienty České spořitelny za věrnost a vrátí jim 4 % z výše hypotéky zpět


20. 11. 2012  11:11     tz     komentáře (1)

Česká spořitelna představila v listopadu 2012 novou službu Hypotéka s prémií, díky které mohou klienti získat zpět na svůj účet část zaplacených úroků ve výši 4 % z vyčerpané hypotéky. Tuto službu si mohou sjednat noví i stávající klienti u hypoték se zbývající minimální dobou splatnosti 20 let a s fixací úrokové sazby na tři, čtyři nebo pět let. Hypotéka České spořitelny zvítězila v soutěži Fincentrum Banka roku a podle odborné poroty se stala Hypotékou roku 2012.

„Díky naší hypotéce si během tří čtvrtletí letošního roku pořídilo nebo zrekonstruovalo bydlení více než 16 300 klientů. Nová Hypotéka s prémií ocení klienty za jejich věrnost a například při průměrné hypotéce ve výši 1,7 milionu korun jim přinese 68 tisíc korun zpět na jejich účet. Věříme, že s touto službou spokojenost i zájem klientů ještě poroste,“ uvedla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny.

 

Klient sjednáním služby Hypotéka s prémií získává slevu na úrokové sazbě pro první období fixace ve výši 0,3 % a pokud u banky zůstane i na další fixační období, dostane zpět část úroků, které mu banka vyplatí na jeho účet. Tuto prémii dostane na začátku každého dalšího fixačního období a pokud u České spořitelny zůstane po celou dobu splatnosti hypotéky, získá celkem 4 % z výše vyčerpané hypotéky. Výše prémie je závislá na zvolené délce fixace. Např. pokud si klient sjedná hypotéku ve výši 2 mil. Kč se splatností na 20 let a s fixací na 5 let, jeho celková odměna bude 80 000 Kč za předpokladu, že během celé splatnosti zůstane u České spořitelny. Na začátku každého dalšího období fixace pak tedy klient obdrží 26 667 Kč. Postup pro vyplácení prémie najdete na grafu níže. Jednorázový poplatek za službu Hypotéka s prémií je 3 000 Kč a je možné ho zahrnout do výše hypotéky.

 
                                

Hypotéka České spořitelny patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hypoteční produkty na českém trhu. Je poskytována bez poplatku za vyřízení, nabízí klientům vedle nízké úrokové sazby a možnosti bez fakturového čerpání na výstavbu i variabilní splácení, tedy možnost přerušení splácení, odkladu i na začátku splácení či změny splátek v průběhu včetně možnosti mimořádných splátek. Klienti výhodnou nabídku oceňují a mají zájem i o refinancování hypoték z jiných finančních institucí.Hypotéka s prémií odmění klienty České spořitelny za věrnost a vrátí jim 4 % z výše hypotéky zpět

Není vše tak, jak se jeví na první pohled
Jedná se již o starší článek, ale my nyní teprve zjišťujeme, jak tato služba funguje - při zahájení ...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11507318674

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

8


ČÍSLO TÝDNE - 8 právě tolik absurdních poplatků bude letošní rok soupeřit o titul Nejabsurdnější bankovní poplatek roku 2021. Spolu s novým generálním partnerem ankety Air Bank, a.s. jsme připravili také novou kategorii ankety. Hlasovat tak budete moci nově i o nejasbsurdnější bankovní proces.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,9100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6260
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7025
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8990
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2595
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více