Hypotéky Wüstenrot za minimální a EXTRA úrokové sazby


06. 08. 2012  10:00     tz     komentáře (0)

Wüstenrot hypoteční banka nabízí od 1. srpna hypotéky na financování bydlení za minimální a EXTRA úrokové sazby. Při sjednání pojištění nemovitosti a životního pojištění se tyto nejvýhodnější sazby navíc snižují o další 0,2 % ročně.

Nabídka se vztahuje na Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení a Hypotéku Refin na refinancování úvěrů poskytnutých na účely bydleníi na kombinovaný produkt Spoříme s hypotékou.

 

Hypotéka za minimum

Za minimální úrokovou sazbu lze u Wüstenrotu získat hypoteční úvěr v částce minimálně 1,3 milionů korun do výše 85 % zástavní hodnoty nemovitosti. Banka jej v současné době poskytuje všem žadatelům, kteří splňují standardní podmínky platební schopnosti a nemají záznam v úvěrovém registru dlužníků.  U Hypotéky Refin žadatel příjmy nedokládá, stačí čestné prohlášení, že disponuje dostatečnými příjmy na splácení úvěru.

 

Hypotéka za EXTRA sazbu až do 85 % LTV

Nabídka EXTRA úrokové sazby se vztahuje na úvěry v částce od 1,8 milionu Kč (včetně), přičemž klient musí splnit zvýšené požadavky na bonitu. Klient může získat hypotéku za tuto nejnižší sazbu nově až do 85 % LTV a zvolit si mezi tříletou a pětiletou fixací úrokové sazby.

 

Hypotéka od 2,89 % ročně a pojištění se slevou

Dalšího zvýhodnění mohou využít klienti, kteří si současně s hypotékou na bydlení nebo refinancování sjednají u Wüstenrotu také pojištění nemovitosti a životní pojištění. Úroková sazba – garantovaná, minimální i EXTRA – se snižuje o další 0,2 % p. a. a současně je klientovi poskytnuta 20% sleva na pojistném u pojištění nemovitosti a 10 % sleva u životního pojištění. Klient, který splní podmínky pro EXTRA sazbu, může hypotéku získat už za 2,89  % p. a.

 

A navíc bez poplatku

Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % LTV s tří a pětiletou fixací úrokové sazby a Hypotéku Refin vyřizuje banka zdarma.

 

Podrobnosti o nabídce hypoték a přehled aktuálně platných úrokových sazeb jsou uveřejněny na www.wustenrot.cz

 


Hypotéky Wüstenrot za minimální a EXTRA úrokové sazby

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

6024579655

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,2220
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4660
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,8040
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,1905
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7310
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2550
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3783
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více